Strona główna » Realizacje » Cegielnia Plenowo

Realizacja strony www Cegielni Plenowo

Cegielnia Plenowo - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Cegielnia Plenowo
Strona www firmy Cegielnia Plenowo Sp. z o.o.. Cegielnia Plenowo zajmuje się produkcją i sprzedażą materiałów budowlanych. Firma oferuje pustaki ceramiczne, cegłę pełną oraz rurki drenarskie. Stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn, strona internetowa przedstawia pełną ofertę ceramiki budowlanej oraz informacje o firmie.

Zakres realizacji strony www Cegielni Plenowo

Strona www Cegielni Plenowo została wyposażona w przyjazny i prosty w obsłudze system CMS, pozwalający na samodzielną obsługę tej strony przez właścicieli. Dodanie produktu, umieszczenie go w dziale „promocje” czy „polecamy”, polega na zaznaczeniu danej kategorii. Dodawany jest jeden produkt, który w odpowiedni sposób wyświetla się w danym miejscu na stronie internetowej. W budowie stron internetowych kierujemy się maksymą czym prostsze rozwiązanie tym lepiej.  Administrator strony internetowej Cegielnia Plenowo umieszczając dowolny produkt w „promocjach” jest w stanie dodatkowo opisać daną promocję, np. okres, warunki czy obniżoną cenę danego produktu.

Potencjalny klient, który przegląda dany produkt Cegielni Plenowo, ma wygodny dostęp do wszystkich pozostałych produktów udostępnionych na stronie www. Pozwala to w wygodny sposób na zapoznanie się z całą ofertą firmy opublikowaną na stronie internetowej.

Na potrzeby stworzenia tej strony internetowej została przygotowana grafika oraz odpowiednio przygotowane zdjęcia oferty, tak aby całość była spójna kolorystycznie. Na podstronie „Obszar działalności” przygotowaliśmy graficzną mapę przedstawiającą województwa, do których Cegielnia Plenowo dostarcza swoje produkty.

Strona www została wyposażona w moduł badający treść pod kontem pozycjonowania oraz automatycznie generującą się mapę strony internetowej. Generator mapy strony informuje wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce na stronie www. Ułatwia to i przyśpiesza cały proces indeksacji wszystkich wiadomości zawartych na stronie www Cegielni Plenowo w Google.

Cała strona internetowa została zoptymalizowana pod dobrane wcześniej z klientem frazy do pozycjonowania. System samodzielnie dobiera meta tytuły i opisy podstron, wprowadza to odpowiednie zróżnicowanie tych elementów. Dla przykładu meta opisy to teksty, które występują na samym początku danej podstrony.

Zapraszamy do odwiedzin strony www Cegielni Plenowo, zachęcamy również do zakupu materiałów budowlanych bezpośrednio u producenta, który gwarantuje wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny ceramiki budowlanej.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Ustalenie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo