Strona główna » Oferta » Social media

Social media

Social media

Biznes w social mediach

Tworzymy atrakcyjne profile działalności w mediach społecznościowych, skutecznie promując Twoją firmę lub produkt. Zagadnienie Social Media obejmuje  portale społecznościowe takie jak Facebook. Social Media (społeczne media) to kanały komunikacyjne umożliwiające interakcję między internautami. Warto korzystać z innowacyjnych rozwiązań, które udostępnia nam rozwój technologiczny internetu i e-biznesu.

Social media umożliwiają

 1. Budowanie marki
  Wyprzedź konkurencję dzięki skutecznej promocji przeprowadzonej przez specjalistów.
 2. Grupę odbiorców
  Buduj coraz szerszą grupę odbiorców zainteresowaną Twoją działalnością.
 3. Szybkość informacji
  Social Media to najszybszy sposób przekazywania informacji.
 4. Komunikację
  Zyskujesz możliwość bezpośredniego komunikowania się z potencjalnym Klientem.

Opłacalność marketingu w Social Mediach

Możliwości wykorzystania Social Mediów do marketingu są praktycznie nie ograniczone. Profil na Facebooku, może stanowić wstęp i zachętę do szczegółowego zapoznania się z produktem na stronie źródłowej producenta. Internauci korzystają z Social Mediów głównie do komunikacji, jeśli firma czy dany produkt chce uczestniczyć w tej komunikacji musi zaoferować wartość dla odbiorcy. Ważnym elementem jest budowanie długotrwałych relacji. Internauci oczekują od firm zniżek, ofert specjalnych, konkursów oraz informować o wydarzeniach mających miejsce w firmie. Mamy tu do czynienia z reklamą szemraną.

Najważniejszym elementem mającym wpływ na opłacalność istnienia w Social Mediach jest strategia. Trzeba pamiętać, że komunikacja skierowana do wszystkich bardzo często trafia w pustkę.

Zapewniamy wartość dla odbiorcy i opracowujemy strategię, tworząc profil oraz administrując go. Zdobywanie stałych relacji z internautami powiększy ilość osób zainteresowanych działalnością firmy co jest jednoznaczne ze zwiększeniem potencjalnych Klientów.

Profile na Facebooku

Social Media tylko dla osób młodych?

Coraz więcej osób w różnym wieku wykorzystuje Social Media podobnie jak coraz więcej osób w różnym wieku korzysta z internetu, nie jest to już domena tylko ludzi młodych czy osób posiadających wiedzę techniczną. Ogólna dostępność i łatwość znacznie poszerzyło liczbę osób wykorzystujących innowacje technologiczne. Dostępność internetu w telewizorach jeszcze zwiększy ilość osób biorących udział w komunikacji a więc i biorących udział w Social Mediach.

Zobacz również

Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo