Strona główna » Oferta » Strony internetowe

Strony internetowe Olsztyn

Strony internetowe Olsztyn

Pokażemy Twoją najlepszą stronę

Tworzymy nowoczesne strony internetowe Olsztyn, które są responsywne, szyte na miarę, zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania i wygody użytkowników. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich ceniących sobie współpracę w miłej atmosferze, przynoszącą najwyższej jakości efekt końcowy, którym jest niepowtarzalna strona internetowa.

Współpracując z nami otrzymujesz:

 1. Kreatywność
  Do każdego projektu strony internetowej podchodzimy indywidualnie i nieszablonowo.
 2. Profesjonalizm
  Dbamy o najmniejsze szczegóły od rozpoczęcia prac nad projektem aż po jego zakończenie.
 3. Optymalizacja
  Wykonane przez nas strony są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania.
 4. Responsywność
  Nasze strony odpowiednio wyświetlają się na komputerze, laptopie czy smartfonie.
 5. Miła atmosfera
  Wyłącznie dobra atmosfera owocuje udaną stroną www, graficznie i merytorycznie.
 6. Atrakcyjne ceny
  Każda wycena to indywidualna oferta skierowana do naszego Klienta.
 7. Terminowość
  Dbamy o terminy wykonania i dotrzymujemy ustalonych terminów.
 8. Wsparcie techniczne
  Nigdy nie zostawiamy Klienta samemu sobie po zakończeniu prac nad projektem.

Strona internetowa i jej pozycjonowanie

Strony www Olsztyn i pozycjonowanie

Strony internetowe, które tworzymy są zoptymalizowane pod kątem pozycjonowania. Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu tworzenia stron internetowych i ich pozycjonowania, możemy zapewnić, że Twoja strona www będzie inwestycją a nie  kosztem. Od początku pracy zwracamy dużą uwagę na elementy służące do pozycjonowania. W obecnych czasach, dużej konkurencji, strona www nie tylko musi dobrze wyglądać, zawierać bogatą treść ale także pojawiać się w czołowych miejscach wyszukiwarek, czyli dobrze się pozycjonować.

Responsywne strony internetowe

Responsywna strona internetowa

Tworzymy responsywne strony internetowe, które odpowiednio wyświetlają się na każdym urządzeniu końcowym. Budowane przez naszą firmę strony www rozpoznają urządzenie końcowe użytkownika i wyświetlają odpowiedni kod dopasowany do komputera stacjonarnego, tabletu lub smartfona. Gwarantuje to dogodne zapoznanie się z treścią strony internetowej użytkownikom posługującym się dowolnym urządzeniem końcowym.

Strona internetowa przygotowana na telefon komórkowy, zawiera mniej obszerną grafikę, kod HTML, CSS i JS, powoduje to szybsze ładowanie oraz wygodną i łatwą nawigację. Coraz większa ilość osób korzysta z urządzeń mobilnych do wyszukiwania treści w internecie. Dlatego koniecznie należy przystosować stronę internetową do tabletów i smartfonów. Ma to również wpływ na pozycjonowanie i ogólną ocenę strony internetowej.

Etapy budowy strony internetowej

 1. Plan budowy
  Szczegółowe poznanie potrzeb klienta. Analiza konkurencji, pomoc w doborze fraz kluczowych potrzebnych do przyszłego pozycjonowania strony internetowej. Omówienie funkcjonalności, budowa schematu przyszłej strony. Wstępna wycena projektu.
 2. Projekt graficzny
  Uruchamiamy naszą kreatywność i tworzymy projekt graficzny strony www Olsztyn. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.
 3. Szablony HTML i CSS.
  Rozpisujemy projekt graficzny strony internetowej na kod HTML i CSS zgodnie obowiązującymi standardami W3C oraz pod ustalone wcześniej frazy do pozycjonowania.
 4. Wdrożenie systemu CMS
  Na testowym serwerze wdrażamy stronę www i uruchamiamy system do zarządzania treści. Wprowadzamy wszystkie dostarczone przez klienta materiały. W tym czasie odbywa się testowanie strony internetowej oraz ostatnie poprawki. Po akceptacji przechodzimy do kolejnego etapu.
 5. Uruchomienie strony internetowej na serwerze Klienta
  Wdrażamy stronę www pod domeną klienta. Przeprowadzamy szkolenie z zakresu obsługi systemu CMS strony, w razie konieczności nagrywamy materiały filmowe pokazujące krok po kroku zasady działania i funkcjonalności strony internetowej. Doradzamy w doborze hostingu oraz domeny. Zakładamy konta pocztowe i ostatecznie konfigurujemy stronę www.
 6. Pozycjonowanie i wsparcie techniczne.
  Pomagamy wypromować stronę www poprzez pozycjonowanie, zwiększa to liczbę odwiedzin strony internetowej a tym samym liczbę potencjalnych klientów. Wspieramy administratorów wdrożonych przez nas stron internetowych. Zawsze służymy pomocą i dobra radą. Więcej o pozycjonowaniu stron znajdziecie tutaj .

Zobacz również

Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo