Estymo kosmiczne strony
Jesteś tutaj: Strona główna » Faq

Faq

Na skróty - odpowiedzi na częste pytania

Czy na spotkanie przyjdzie ktoś w stroju kosmonauty?

Raczej nie … ale pomysł godny rozważenia.

Ile kosztuje strona internetowa?

Projekty wyceniamy indywidualnie. Każdy Klient ma inne potrzeby i wymagania. Cena zależna jest od funkcjonalności strony. Napisz lub zadzwoń, a my wykonamy wycenę Twojej strony.

Jaki jest termin realizacji?

Zwykle na wykonanie usługi potrzebujemy 14 dni. Czasem termin jest dłuższy i zależy od stopnia rozmiaru i zaawansowania strony. Termin ustalamy wraz z Klientem.

Co to jest domena?

Domena to nazwa Twojej strony WWW i adres poczty elektronicznej. Np (e-mail) biuro@twojadomena.pl i adres strony www.twojadomena.pl

Co to jest hosting?

Hosting to miejsce na serwerze obsługiwane przez 24 h, które dzierżawisz (wynajmujesz) od firmy hostingowej. Tam umieszczone zostają wszystkie pliki (zdjęcia, filmy, treści i inne dane) zawarte na Twojej stronie. Potrzebujesz usługi hostingowej po to, aby wszystkie treści Twojego serwisu wyświetlały się użytkownikom internetu.

Co to jest SSL?

SSL (ang. Secure Socket Layer) jest to protokół stworzony do bezpiecznego przesyłania danych w internecie. Dzięki niemu wszystkie informacje (dane) przesyłane są w zaszyfrowanej postaci po to, aby podczas transmisji nie mogły być odczytane przez nieautoryzowanych użytkowników.

Czy moją stronę www obejmuje gwarancja?

Oczywiście. Na każdą wykonaną przez nas witrynę udzielamy dożywotniej gwarancji. Nasze serwisy są wykonane profesjonalnie wizerunkowo i technicznie. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą techniczną.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie inaczej SEO, to szereg działań mających na celu podwyższenie pozycji Twojej witryny w wynikach wyszukiwania Google. Jest jedną z metod marketingu internetowego, najbardziej popularną i opłacalną.

Co to jest optymalizacja SEO?

Optymalizacja SEO to działania, których celem jest podniesienie pozycji Twojego serwisu w wyszukiwarkach dla wybranych fraz kluczowych. Jest to długotrwały i złożony proces, polegający na dostosowaniu kodu strony do ciągle zmieniających się algorytmów wyszukiwarek. Działania te dotyczą całej struktury strony, linków wewnętrznych i tworzenia wartościowych, tematycznych treści.

Czy otrzymam szkolenie z CMS?

Nagrywamy filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku obsługę panelu. Możemy również przeprowadzić szkolenie indywidualne w siedzibie Klienta.

Co to jest projekt graficzny strony?

Projekt graficzny to przedstawienie Klientowi szaty graficznej, systemu nawigacji strony, kolorystyki oraz typografii, przesłany w formacie JPG. Po akceptacji projektu przechodzimy do dalszych prac.

Ile projektów do wyboru otrzymam?

Wykonujemy jeden projekt strony, zgodny z wcześniejszymi ustaleniami i potrzebami zleceniodawcy. Przygotowujemy go indywidualnie z dbałością o szczegóły i gusta Klienta. Kierujemy się najnowszymi trendami i dobrym poczuciem estetyki. Zanim przystąpimy do pracy nad projektem, zbieramy wszystkie potrzebne informacje i materiały. Zwracamy szczególną uwagę na charakter branży i analizujemy konkurencję. Na tym etapie można wprowadzić jeszcze jakieś poprawki według sugestii Klienta.

Czy mogę samodzielnie zarządzać moją stroną?

Oczywiście. Tworzone przez nas strony wyposażone są w system zarządzania treścią CMS. Dzięki temu możliwe jest moderowanie treści lub całkowite ich zmienianie. Tworzenie galerii lub podstron.

Czy moja strona będzie także w wersji mobilnej?

Tak. Tworzymy responsywne strony, które dopasowują się automatycznie do rozdzielczości ekranu smartfona czy tabletu. Obecnie responsywność to standard, a Google ocenia strony mobilne jako bardziej przyjazne użytkownikowi.

Czy jest możliwość modyfikacji strony, którą już posiadam?

Jest to uzależnione od strony, nie każdą można przebudować. Może się okazać, że o wiele tańszym rozwiązaniem jest stworzenie zupełnie nowej strony. Aby to określić musimy zapoznać się ze stroną i udzielimy informacji o możliwościach modyfikacji i kosztach.

Gdzie możemy się spotkać i porozmawiać?

Dojeżdżamy do Klienta, możemy się spotkać w dogodnym dla Państwa czasie i miejscu lub zapraszamy do naszego biura.

Odpowiedzi na pytania

Nie znalazłeś tutaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie?

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie i fachowo odpowiemy na każde pytanie dotyczące stron internetowych, sklepów czy pozycjonowania.

Czym jest FAQ i do czego służy

FAQ (skrót od ang. Frequently Asked Questions) to sekcja na stronie internetowej, która zawiera zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi na temat danej usługi, produktu lub tematu. Jest to narzędzie, które ma na celu ułatwienie użytkownikom znalezienia odpowiedzi na swoje pytania bez konieczności bezpośredniego kontaktu z obsługą klienta.

Sekcja FAQ ma na celu usprawnienie obsługi Klienta, oszczędność czasu zarówno dla użytkowników, jak i pracowników, oraz zapewnienie szybkiego dostępu do istotnych informacji.

Potrzebujesz profesjonalnej reklamy w interneciePokażemy Twoje najlepsze strony

Bezpłatna wycena

501 146 031 502 243 838
Facebook Twitter Kontakt

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe Ostróda Strony internetowe Morąg Strony internetowe Szczytno Strony internetowe Iława
Na stronie
Oferta
Najnowsze na stronie
Wyjście
Przewiń na górę