Estymo
Jesteś tutaj: Strona główna » O nas

O nas

Kilka słów o naszej firmie

Nasza firma Estymo Olsztyn

Tworzona na miarę strona internetowa to dobra inwestycja

Naszą przygodę ze stronami internetowymi rozpoczęliśmy w 2001 roku w Ostródzie. Tam na potrzeby klanu Quake 3 Arena Dark Side powstała nasza pierwsza strona. Wszyscy byli zachwyceni więc jak można było nie kontynuować tej pasji.

W tym przypadku granie w gry komputerowe pozwoliło na odkrycie zainteresowania grafiką i rozwiązaniami webowymi. Szybko okazało się, że jeden z członków klanu nie tylko potrafi fragować ale również ma zapędy programistyczne (pozdrawiam Tytoo).

W taki sposób w skrócie powstała firma Estymo, której motto to „Tworzyć strony na miarę i zapewnić, że są udaną inwestycją„. Do tej pory od czasu do czasu strzelamy w Quake 3.

To co lubimy najbardziej w naszej pracy

To co lubimy najbardziej w naszej pracy

Specjalizujemy się w tworzeniu stron www, pozycjonowaniu oraz budowie sklepów internetowych. Projektujemy responsywne, nowoczesne strony internetowe zgodne z wytycznymi Google. Każda wdrożona strona jest zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania oraz szybkości ładowania. Posiadamy w tej dziedzinie duże doświadczenie. Współpracujemy z agencjami reklamowymi z Olsztyna i Warszawy. Do każdego projektu nad którym mamy przyjemność pracować, podchodzimy indywidualne.

Nowatorskie i skuteczne rozwiązania, stosowane w naszej pracy sprawiają, że nasze projekty to inwestycja i realne zyski. Tworzymy strony internetowe na miarę, oznacza to dbałość o szczegóły projektu od początku do jego końca. Nasze projekty są dopasowane do indywidualnych potrzeb. Doradzamy i służymy naszym doświadczeniem tak by strona www była nie tylko atrakcyjna wizualnie ale trafiała do jak największej liczby potencjalnych Klientów.

Realizacje firmy Estymo Cień kosmonauta

Nasze zainteresowania

Połączenie pasji i innowacji

Interesuje nas zagadnienie Hi-Tech, które łączy zaawansowane technologie z naszym codziennym życiem. Jego nieustanny rozwój, wpływ na różne dziedziny oraz możliwość twórczego działania sprawiają, że jest to obszar, który wciąż nas zaskakuje i inspiruje. Bez względu na naszą rolę w świecie Hi-Tech, warto podążać za tą pasją, rozwijać swoją wiedzę i wykorzystywać nowe technologie, aby przyczynić się do postępu i innowacji.

Nasze zainteresowanie kosmosem, jego nieskończoną przestrzenią, możliwością eksploracji, korzyściami naukowymi i technologicznymi oraz inspiracja dla naszej wyobraźni sprawiają, że jest to obszar, który stale nas fascynuje. Badanie kosmosu to podróż w nieznane, która rozwija naszą wiedzę, otwiera przed nami nowe perspektywy i pomaga nam lepiej zrozumieć nasze miejsce we wszechświecie. Bez względu na to, czy jesteśmy naukowcami, entuzjastami czy tylko ciekawymi obserwatorami, kosmos zaprasza nas do podróży poza granice naszej planety i odkrywania nieskończonych tajemnic wszechświata.Co nas wyróżnia

Tworzymy strony szyte na miarę

Najnowsze realizacje

Projekty które wprowadziliśmy w życie

Zobacz wszystkie

Wybrane firmy/organiozacje z którymi współpracowaliśmy

Zapraszamy do kontaktu

Potrzebujesz profesjonalnej reklamy w interneciePokażemy Twoje najlepsze strony

Bezpłatna wycena

501 146 031 502 243 838
Facebook Twitter Kontakt

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe Ostróda Strony internetowe Morąg Strony internetowe Szczytno Strony internetowe Iława
Na stronie
Oferta
Najnowsze na stronie
Wyjście
Przewiń na górę