Strona główna » Aktualności » Sklep internetowy – WooCommerce

Sklep internetowy – WooCommerce

Sklep internetowy – WooCommerce

Ok 60% stron internetowych w sieci, i liczba ich ciągle rośnie, opartych jest o system zarządzania treścią WordPress. Jednak to nie tylko strony internetowe. Na WordPressie zbudowane są blogi, portale informacyjne, a także sklepy internetowe. Dlaczego polecam ten system? Odpowiedź znajdziesz w moim wcześniejszym artykule WordPress – system CMS, który polecamy. Dziś chcę Ci przedstawić wtyczkę do tego systemu, dzięki której zmieniamy go w doskonały sklep internetowy, bogaty w rozszerzenia, a jednocześnie bardzo prosty w obsłudze.

Co to jest WooCommerce?

Jest to jedna z najbardziej popularnych wtyczek WordPressa. Za jej pomocą można stworzyć pełnowartościowy sklep internetowy. Charakteryzuje się bardzo prostą obsługą oraz dużą intuicyjnością. Dzięki swej popularności ma wielu fanów na całym świecie. System posiada wiele darmowych i płatnych funkcjonalności, jednak wraz z  ciągle rozwijającym się handlem internetowym i potrzebami, zarówno technologicznymi jak i zaspokajaniem potrzeb Klientów, ciągle jest rozwijany i ulepszany.

Wysyłka i sprzedaż do wszystkich krajów

Wysyłka i sprzedaż do wszystkich krajów

Dzięki WooCommerce możesz sprzedawać we wszystkich krajach świata. Możesz zaznaczyć sprzedaż i wysyłkę tylko do krajów wybranych. Dostępna jest forma sprzedaży produktów fizycznych i cyfrowych. W ofercie sklepu internetowego na takim silniku masz możliwość sprzedaży produktów afiliacyjnych innych sklepów, oferty wyboru produktu w wielu konfiguracjach oraz produkty do pobrania. Wysyłka może być bezpłatna, ze stałą stawką jak również naliczać się w czasie rzeczywistym. Integracja WooCommerce z największymi spedytorami np. Poczta Polska, DHL, Paczkomaty inPost i Paczka w Ruchu sprawia że wszystko dzieje się automatycznie i bezobsługowo a Ty możesz spokojnie zająć się swoim biznesem.

Opcje płatności i kontrola

WooCommerce obsługuje PayPal, płatność przy odbiorze, przelewem bankowym lub czekiem. Inne metody dostępne są w rozszerzeniach, które należy pobierać z repetytorium systemu. W zasadzie istnieje około 140 bramek zintegrowanych z WooCommerce. Wtyczka daje pełna kontrolę nad sklepem. Począwszy od podatków, przez stany magazynowe do kont Klientów. W każdej chwili zmieniasz wygląd i ustawienia, dodajesz lub usuwasz rozszerzenia. System jest całkowicie zabezpieczony przed zagrożeniami w sieci, gdyż dane regularnie ulegają aktualizacji przez specjalistów. Dodatkowo WooCommerce posiada wbudowany, gotowy moduł obsługujący protokół SSL.

Elastyczność sklepów internetowych

Elastyczność i rozszerzenia

Za pomocą wtyczki WooCommerce posiadającej nieograniczone możliwości ciekawych i rzetelnych rozwiązań, stworzysz narzędzie sprzedaży, gdzie w łatwy sposób zmodyfikujesz funkcjonalności. W kilka minut zintegrujesz system z Facebookiem, potrzebujesz odpowiedniego formularza – jest, niezliczona baza motywów i modułów darmowych jak i płatnych. Integracja z płatnościami, wysyłkami i systemami księgowymi. Tu wszystko działa jak należy i nie ma miejsca na problemy.

Na WordPress.org dostępne są ciekawe rozszerzenia do WooCommerce np.:

  • Google Analytics
  • PDF Invoices and Packing Slips
  • Affiliates Integration Light
  • New Product Badges

Jeśli chodzi o rozszerzenia płatnie, to najpopularniejszymi są:

  • WooCommerce Memberships
  • WooCommerce Subscriptions
  • Dynamic Pricing
  • Table Rate Shipping
  • WooCommerce Bookings

i wiele innych.

WooCommerce to największa platforma sprzedażowa na świecie. Daje ogromne możliwości, przy bardzo prostej i intuicyjnej obsłudze.

Zobacz również


Nasza oferta
Najnowsze realizacje
Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo