Strona główna » Kreatywność

Kreatywność

Kreatywność w naszej branży jest istotnym elementem wpływającym na jakość stron czy sklepów internetowych. Strona internetowa musi wyglądać zachęcająco i wyróżniać się spośród setek innych stron z tej samej branży. Szata graficzna, kolorystyka, dobór odpowiednich zdjęć, rodzaj czcionek, wszystko to składa się na wartościową stronę internetową, która zachęci przeglądającego do dokładnego zapoznania się z treścią danej strony www.

Kreatywność

Mieliśmy przyjemność wprowadzić w życie setki projektów i dzięki naszej kreatywności, każda strona jest wyjątkowa. Każdy serwis internetowy jest niepowtarzalny, posiada unikalną szatę graficzną dopasowaną do rodzaju branży naszych Klientów. Pracując nad projektem staramy się dopasować charakter strony internetowej do często istniejącego już logotypu firmy. Tak aby sama strona była przedłużeniem linii graficznej, którą obrała dana firma. Strona internetowa musi “pasować” do folderów reklamowych czy wizytówek. Nawiązać do wszystkich materiałów promocyjnych firmy oraz wnosić świeżość i nowe spojrzenie na wizerunek firmy.

Projektujemy nie tylko serwisy internetowe ale również często tworzymy cały wizerunek firmy. Poczynając od wdrożenia w życie logotypu, wizytówek, folderów reklamowych a kończąc na sklepie internetowym czy witrynie www. W takim przypadku możemy praktycznie w nieograniczony sposób zaproponować wizerunek graficzny danego projektu. Oczywiście nasi Klienci mają wpływ na projekt graficzny ale w większości przypadków dotyczy to drobnych uwag,  zaakcentowania ważnych elementów oferty firmy.

Projekt graficzny

Podchodzimy do projektowania graficznego z wielką pasją co ma wpływ na jakość naszych projektów i ich kreatywność. Porównałbym to do prac nad obrazem. Na samym początku projektowania powstaje szkic, który jest omawiany. Poznajemy potrzeby Klienta, jego wymagania i branżę. Przedstawiane są wszystkie za i przeciw. Obierana jest strategia serwisu, dobierana paleta kolorystyczna. Kupujemy potrzebne zdjęcia lub samodzielnie je wykonujemy w zależności od potrzeb. Dzięki naszej kreatywności łączymy wszystkie te elementy w kompletną i niepowtarzalną witrynę internetową.


Nasza oferta
Kontakt

tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Najnowsze aktualności
Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo