Kosmos Estymo
Jesteś tutaj: Strona główna » Aktualności » Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Banki zdjęć oferują cały szereg ciekawych fotografii

Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Dziś nie ma w zasadzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego zdjęcia czy wielu zdjęć do projektowanej strony. Popularne internetowe banki zdjęć oferują cały szereg ciekawych fotografii, od prz epięknych ujęć natury, poprzez pobudzające zmysły kulinaria, do przedstawiających konkretne usługi lub przedmioty, prezentując ich zalety w jak najlepszym świetle.

Stockowa czy niestandardowa fotografia

Doskonałym rozwiązaniem jest posiadanie własnych zdjęć, pod warunkiem że są fachowo wykonane i dopasowane do tematu na stronie. Jednak nie zawsze można sobie na nie pozwolić. Fotografia jest w cenie i może intensywnie obciążyć budżet, a także nadspodziewanie wydłużyć czas realizacji projektu. Nie mniej, niestandardowa fotografia to oryginał, który zostanie wykorzystany tylko w naszym projekcie i nie znajdziemy go nigdzie w internecie, jeśli sami nie wyrazimy na to zgody. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia stockowe to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Faktem jest, że obecnie mamy tam do wyboru niezliczoną ilość fotografii, na bardzo wysokim poziomie.

Oszczędzamy czas i nie uszczuplamy budżetu. Potrzebujemy zdjęć lekarzy czy całej kliniki, jak najbardziej są. Jednakże poszukajmy tych, które nie są wśród największej ilości pobrań. Dlaczego? Dlatego, że nie chcemy przecież mieć takich samych jak konkurencja. Nasz produkt, czy usługa ma się wyróżniać. Startujemy z nowym biznesem i mamy stracić zaufanie potencjalnego klienta już na samym początku? Przecież nie o to chodzi. Zdjęcia są bardzo efektowne i generalnie dobrze prezentują się na stronie internetowej, ale jeśli ta sama pani występuje w gazetce reklamowej supermarketu, a potem prezentuje się roli dentystki, albo kelnerki, to już nie jest zbyt fajnie. Ta Pani ma się kojarzyć z naszym biznesem, więc szukajmy głębiej. Jak często dane zdjęcie zostało wykorzystane możemy sprawdzić na Google efekt.

Według mnie i jedno i drugie rozwiązanie jest dobre. Niestandardowe zdjęcia mają jedną ważną zaletę, są tylko Twoje i dostosowane do Twoich potrzeb, jednym słowem niepowtarzalne. Nie mniej czasochłonne i kosztowne. Te oferowane przez banki są o wiele tańszym i szybszym sposobem. Wystarczy poświęcić ich wyszukiwaniu trochę więcej czasu, a z pewnością uda się stworzyć coś oryginalnego.

Zdjęcia na Twojej stronie internetowej nie spełniają Twoich oczekiwań? Zapoznaj się z naszą ofertą Fotografia na potrzeby stron www – kreatywne podejście do zagadnienia fotografii produktowej i obiektowej.


Zobacz również
Inne wątki z tej kategorii

Potrzebujesz profesjonalnej reklamy w interneciePokażemy Twoje najlepsze strony

Bezpłatna wycena

501 146 031 502 243 838
Facebook Twitter Kontakt

Skontaktuj się z nami

Strony internetowe Ostróda Strony internetowe Morąg Strony internetowe Szczytno Strony internetowe Iława
Na stronie
Oferta
Najnowsze na stronie
Wyjście
Przewiń na górę