Strona główna » Aktualności » Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Projekty stron – fotografia dobrze stosowana

Dziś nie ma w zasadzie problemu ze znalezieniem odpowiedniego zdjęcia czy wielu zdjęć do projektowanej strony internetowej. Popularne internetowe banki zdjęć oferują cały szereg ciekawych fotografii, od przepięknych ujęć natury, poprzez pobudzające zmysły kulinaria, do przedstawiających konkretne usługi lub przedmioty, prezentując ich zalety w jak najlepszym świetle.

Stockowa czy niestandardowa fotografia

Doskonałym rozwiązaniem jest posiadanie własnych zdjęć, pod warunkiem że są fachowo wykonane i dopasowane do tematu na stronie. Jednak nie zawsze można sobie na nie pozwolić. Fotografia jest w cenie i może intensywnie obciążyć budżet, a także nadspodziewanie wydłużyć czas realizacji projektu. Nie mniej, niestandardowa fotografia to oryginał, który zostanie wykorzystany tylko w naszym projekcie i nie znajdziemy go nigdzie w internecie, jeśli sami nie wyrazimy na to zgody. Jeśli zaś chodzi o zdjęcia stockowe to sprawa wygląda zupełnie inaczej. Faktem jest, że obecnie mamy tam do wyboru niezliczoną ilość fotografii, na bardzo wysokim poziomie. Oszczędzamy czas i nie uszczuplamy budżetu. Potrzebujemy zdjęć lekarzy czy całej kliniki, jak najbardziej są. Jednakże poszukajmy tych, które nie są wśród największej ilości pobrań. Dlaczego? Dlatego, że nie chcemy przecież mieć takich samych jak konkurencja. Nasz produkt, czy usługa ma się wyróżniać. Startujemy z nowym biznesem i mamy stracić zaufanie potencjalnego klienta już na samym początku? Przecież nie o to chodzi. Zdjęcia są bardzo efektowne i generalnie dobrze prezentują się na stronie internetowej, ale jeśli ta sama pani występuje w gazetce reklamowej supermarketu, a potem prezentuje się roli dentystki, albo kelnerki, to już nie jest zbyt fajnie. Ta Pani ma się kojarzyć z naszym biznesem, więc szukajmy głębiej. Jak często dane zdjęcie zostało wykorzystane możemy sprawdzić na Google efekt.

Według mnie i jedno i drugie rozwiązanie jest dobre. Niestandardowe zdjęcia mają jedną ważną zaletę, są tylko Twoje i dostosowane do Twoich potrzeb, jednym słowem niepowtarzalne. Nie mniej czasochłonne i kosztowne. Te oferowane przez banki są o wiele tańszym i szybszym sposobem. Wystarczy poświęcić ich wyszukiwaniu trochę więcej czasu, a z pewnością uda się stworzyć coś oryginalnego.

Zobacz również


Nasza oferta
Najnowsze realizacje
Nasze realizacje

Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo