Strona główna » Realizacje » Żwirruś

Realizacja strony www żwirowni Żwirruś

Żwirruś - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Żwirruś
Wykonaliśmy witrynę internetową dla Żwirowni "Żwirruś", która położona jest w okolicach Morąga. Oferuje różnego rodzaju piasek, żwir, kruszywo łamane oraz pospółkę. Firma oferuje również transport materiału do miejsca wskazanego przez Klienta.

Opis realizacji strony Żwirruś

Strona Żwirruś to przykład prostej firmowej wizytówki. Zawiera informacje na temat oferty i kontaktu. Nie posiada rozbudowanego system podstron czy innych zaawansowanych rozwiązań. Każda firma powinna posiadać informacje o swojej działalności w internecie. Pozwala to na odnalezienie oferty i znacznie zwiększenie ilości Klientów. Informacje dostępne są o każdej porze w każdym dniu tygodnia.

Na potrzeby tej witryny internetowej stworzyliśmy logo firmy oraz projekt graficzny całej strony, który następnie został rozpisany do kodu HTML I CSS. Wdrożony został system CMS, który umożliwia właścicielowi strony na samodzielne wprowadzanie zmian w treści wizytówki internetowej. W atrakcyjnej cenie zadbaliśmy o responsywność tej strony internetowej. Rozmieszczenie elementów zmienia swoje pozycje w zależności od rozdzielczości użytkownika.

Stworzyliśmy “odchudzoną” wersję na smartfony. Pomniejszone obrazy, przygotowane wyłącznie na telefony komórkowe, powodują to, że strona znacznie szybciej ładuje się na smartfonach. Oszczędzamy Klientom firmy konieczności pobierania obrazów w rozdzielczości HD a wyświetlamy o wiele mniejsze obrazki, które doskonale pasują do rozdzielczości ekranu smartfona.

Żwirruś wersja na smartfony

Optymalizacja wizytówki pod kątem SEO

Wizytówka firmy została zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Jednak w tym przypadku należy pamiętać, że tego rodzaju strona będzie gorzej widziana przez Google z powodu małej ilości treści. Strona wymaga przeprowadzenia promocji w internecie tak aby uzyskała wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

realizacja strony wizytowki Żwirruś

Polecamy wszystkim potrzebującym materiały budowlanych do skorzystania z usług tej Żwirowni. Wysoka jakość usług i miła atmosfera współpracy, której mieliśmy przyjemność doświadczyć, zachęcają nas do szczerego polecenia tej firmy.

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Logotyp
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo