Strona główna » Realizacje » Motostyl Ostróda

Realizacja strony www warsztatu samochodowego Motostyl w Ostródzie

Motostyl Ostróda - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Motostyl Ostróda
Wykonaliśmy nową stronę internetową dla firmy Motostyl z Ostródy, która zajmuje się sprzedażą części samochodowych, regeneracją alternatorów, rozruszników, zacisków hamulcowych, przewodami hydraulicznymi oraz regeneracją DPF FAP. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonych podzespołów do swojego samochodu lub pomocy w ich naprawie, powinna zainteresować Cie oferta tej firmy. 20 lat doświadczenia i setki zadowolonych klientów. Firma dysponuje specjalistycznym sprzętem pozwalającym na wykonanie usług w sposób profesjonalny i zgodny z najwyższymi standardami, na które zasługuje Twoje auto.

Opis realizacja strony internetowej Motostyl

Projekt graficzny strony internetowej Motostyl został tak stworzony aby potencjalny klient od razu miał dostęp do bogatej oferty firmy. Duże piktogramy zwracają uwagę i obrazują główne działy działalności tej firmy. Różnorodne kolory tytułów działów podkreślają je i należycie wyróżniają. Od razu na stronie głównej mamy również szybki kontakt w postaci telefonu oraz mapy Google z zaznaczonymi dwoma punktami, które określaja lokalizację warsztatu firmy jak i sklepu. Strona www Motostyl została wykonana w technologii RWD co umożliwia wygodne zapoznanie się z jej treścią na wszystkich urządzeniach końcowych tak jak smartfon, tablet czy komputer stacjonarny.

Na potrzeby tego projektu został również stworzony projekt teczki firmowej.

Teczka Motostyl

Została również stworzona animacja przedstawiająca działanie filtra cząstek stałych umieszczona w serwisie YouTube. Animacja jest dostępna pod adresem https://www.youtube.com/watch?v=sOmkzTqbBfQ

Strona internetowa firmy Motosyl została w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania. Ustalone wcześniej z klientem frazy kluczowe pozwoliły odpowiednio zaprojektować stronę jak i w późniejszym etapie tej realizacji wdrożyć frazy w kodzie HTML. Dokładamy wszelkich starań aby wykonane strony przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, nie tylko prezentowały się świetnie ale również zajmowały wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

Zachęcam do zapoznania się ze strona internetową firmy Motostyl jak i nawiązania ścisłej współpracy. Fachowe usługi na najwyższym poziomie to gwarancja na sprawne i niezawodne działanie twojego auta.

Galeria strony www Motostyl

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja SEO
  • Optymalizacja pod kątem prędkości
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo