Strona główna » Realizacje » Dante

Realizacja strony www sklepu meblowego Dante

Dante - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Dante
Witryna internetowa Dante to strona salonu meblowego z siedzibą w Ostródzie. Dante to jeden z największych salonów meblowych w Ostródzie z wysokiej jakości asortymentem skierowanym do najbardziej wymagających klientów jak i osób o mniej zasobnym portfelu. Doskonałej jakości meble jak i profesjonalna obsługa, gwarantuje klientom salonu meblowego Dante, zadowolenie i długoletnie cieszenie się meblami zakupionymi w tym salonie meblowym.

Zakres realizacji strony internetowej Dante

Od początku prac nad projektem tej strony internetowej chcieliśmy pokazać piękno i wysoką jakość oferowanych mebli przez tę firmę. Strona główna przedstawia zmieniające się zdjęcia mebli i samego salonu. Na tych zdjęciach przedstawiana jest treść strony internetowej. Zdjęcia niezależnie od rozdzielczości użytkownika zajmują 100% szerokości i wysokości ekranu. Całą treść można schować klikając w przycisk co pozwala na zapoznanie się z wysokiej jakości zdjęciami firmy Dante. Cała strona wygląda bardzo nowocześnie i zachęca do zapoznania się z kompletną ofertą firmy, która zdecydowała się na współpracę z n aszą firmą w zakresie budowy tej strony www. Na stronie głównej od razu mamy dostęp do promocji i wyprzedaży dostępnych w salonie meblowym.

Nowoczesny moduł galerii wdrożony na potrzeby tej strony internetowej pozwala na samodzielne przedstawienie, przez administratora strony www Dante – Meble Ostróda, aktualnej oferty mebli. Pracownik wykonuje zdjęcia i natychmiast jest w stanie wprowadzić te materiały na stronę internetową. Do obsługi tej strony internetowej nie ma potrzeby zatrudniania dodatkowego pracownika czy stałej współpracy z agencją reklamową. Pozwala to zredukować koszty utrzymania i administracji tej strony internetowej do zera.

Strona internetowa Dante Meble została w całości zoptymalizowana pod katem fraz kluczowych opracowanych przez naszą firmę wraz z klientem. Pomaga to w pozycjonowaniu tej strony www. System CMS, który został wdrożony na potrzeby tej strony internetowej, wzbogacony został o moduł pozwalający na samodzielne pozycjonowanie i dbanie o jakość publikowanych artykułów na tej witrynie.

Zapraszamy do zapoznania się z tą strona internetową oraz życzymy udanych zakupów w salonie meblowym Dante z siedzibą w Ostródzie przy ulicy Grunwaldzkiej 27.

Galeria strony www Dante

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS WordPress
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo