Strona główna » Realizacje » Wega Kołobrzeg

Realizacja serwisu Ośrodka Wypoczynkowego Wega Kołobrzeg

Wega Kołobrzeg - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Wega Kołobrzeg
Stworzyliśmy nową odsłonę strony www Ośrodka Wypoczynkowego Wega położonego w Kołobrzegu. Jest to już druga odsłona witryny, nad która mieliśmy przyjemność pracować. Dziękujemy za zaufanie i miłą współpracę. Wega to ośrodek z 70 miejscami noclegowymi położony w pobliżu przepięknej plaży. Oferta ośrodka to wypoczynek nad morzem dla rodzin, grup zorganizowanych czy osób niepełnosprawnych. Bezpieczny, monitorowany teren ośrodka zapewnia doskonały wypoczynek dla dorosłych i dzieci. Sam Kołobrzeg i okolice to nie tylko morze ale również mnóstwo innych atrakcji, które sprawią, że spędzony tam czas będzie niezapomniany.

Opis realizacja strony www Wega Kołobrzeg

Pracując nad projektem graficznym postanowiliśmy oddać klimat panujący w Kołobrzegu jak i samym ośrodku wypoczynkowym Wega. Strona internetowa zbudowana jest w ciepłych kolorach oraz zawiera zdjęcia osób, które spędzają czas nad morzem.

Strona główna zbudowana jest z wielu elementów przedstawiających ofertę i zalety Ośrodka wypoczynkowego Wega. Ma to również znaczenie na pozycjonowanie strony i wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

Strona główna składa się między innymi z:

 • slider zdjęć przedstawiający najważniejsze zalety wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym;
 • podzielona oferta na poszczególne grupy do których jest kierowana;
 • moduł wyświetlający najnowsze trzy promocje;
 • kolejne elementy to najważniejsze atuty ośrodka Wega czyli: doskonała lokalizacja,najlepszy wybór dla rodzin z dziećmi, zielone szkoły i kolonie letnie;
 • pod tymi elementami zaprezentowaliśmy udogodnienia, które zapewnia ośrodek, parking, darmowy internet, grill itd;
 • przed ostatnim elementem występującym na stronie głównej to moduł wyświetlający cztery najnowsze “atrakcje” – czyli sposoby na spędzenie czasu poza ośrodkiem wypoczynkowym;
 • ostatnim elementem są dane teleadresowe firmy Wega.

Nowoczesne ułożenie elementów witryny www pozwala na zainteresowanie potencjalnego Klienta całą ofertą. Pokazuje główne walory ośrodka oraz ma duże znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie. Wszystkie najważniejsze frazy kluczowe zostały zwarte w treści jak i opisach zdjęć. Przed przystąpieniem do pracy ustaliliśmy strategię pozycjonowania witryny i dołozyliśmy starań aby strona www została w pełni zoptymalizowana tak aby osiągnąć zamierzone cele.

Ważnym aspektem strony internetowej Wega jest szybki i bardzo łatwy kontakt. W każdym miejscu strony odwiedzający jednym kliknięciem może zadzwonić i zarezerwować dogodny termin lub napisać wiadomość. Zawsze dostępne menu pozwala na swobodną i łatwą nawigację między podstronami serwisu.

Wzbogacenie treścią i pozycjonowanie

Na potrzeby tego projektu postanowiliśmy wzbogacić witrynę o bloga gdzie będą umieszczane opisy atrakcji i formy spędzenia czasu w Kołobrzegu. Wzbogaci to znacznie serwis firmy Wega o treść co ma bardzo duże znaczenie jeśli chodzi o pozycjonowanie oraz będzie bogatym źródłem informacji dla turystów. W artykułach opisany został Kołobrzeg z jego licznymi atrakcjami, polecane restauracje, opisane zostało może i plażą oraz liczne trasy rowerowe.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową Ośrodka Wypoczynkowego Wega oraz do wypoczynku w tym ośrodku. Mieliśmy przyjemność spędzić tam parę dni i na prawdę warto! Atrakcyjne ceny, rodzinna atmosfera i nie zapomniane zachody słońca sprawiły, że na pewno tam wrócimy.

Galeria strony Wega

Zakres realizacji:
 • Projekt graficzny
 • Kod HTML, CSS i JS
 • Wdrożenie systemu CMS
 • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo