Strona główna » Realizacje » Szkoła 101 w Olsztynie

Realizacja strony internewtowej Szkoły 101 w Olsztynie

Szkoła 101 w Olsztynie - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Szkoła 101 w Olsztynie
Wdrożyliśmy w życie stronę internetową Sopłecznej Szkoły Podstawowej i Przedszkola 101 z siedzibą w Olsztynie. Jest to jedna z najlepszych szkół podstawowych w naszym mieście, co roczne wyniki egzaminów są tego doskonałym dowodem. Stojedynka może pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem w zakresie edukacji podstawowej i przedszkolnej. W Stojedynce wszyscy się znają i szanują. Pracujący tam nauczyciele, to pedagodzy z pasją, którzy kochają swoją pracę, są doświadczeni, kompetentni, wymagający, ale przede wszystkim serdeczni.

Opis realizacja strony www Stojedynki w Olsztynie

Miło nam poinformować, że współpracujemy ze Stojedynką już od 2010 roku. Wtedy właśnie wykonaliśmy pierwszą odsłonę strony www dla tej szkoły. Więcej o tej realizacji znajdziecie tutaj. Serwis internetowy szkoły przez te wszystkie lata rozrósł się i naszym głównym zadaniem było przedstawienie informacji w nowoczesny i responsywny sposób, tak aby każdy użytkownik bez względu na to czy przegląda stronę na komputerze stacjonarnym, tablecie czy smartfonie, w wygodny i szybki sposób miał dostęp do potrzebnych informacji.

Strona www Stojedynki została wyposażona w wygodny system zarządzania treścią WordPress, który pozwala w prosty sposób na samodzielne rozwijanie witryny. Na stronie głównej serwisu zawarliśmy najważniejsze informacje przedstawiające szkołę. Slider zdjęć, który obrazuje i daje szybki dostęp do najważniejszych wydarzeń Stojedynki z siedzibą w Olsztynie. Kolejny element to graficzne menu składające się z 6 obiektów:

  • Dlaczego nasza Szkoła
  • Nasza oferta
  • Nasze osiągnięcia
  • Projekty
  • Certyfikaty
  • 101 w mediach

Następnie informacje to najnowsze aktualności, kontakt, rozkład zajęć, plan lekcji, e-dzienniczek oraz jadłospis. Wszystkie te rozwiązania pozwalają rodzicom i uczniom w łatwy sposób zapoznać się z najważniejszymi informacjami z życia szkoły od razu na stronie głównej serwisu. Na potrzeby tego projektu wdrożyliśmy również specjalnie zaprojektowaną wersję strony www na smartfony. Powoduje to szybkie ładowanie serwisu i wygodę użytkowników. Dodatkowe pola pozwalają na jeszcze wygodniejszą obsługę strony internetowej. Między innymi administrator może wskazać dowolny adres hiperłącza czy decydować o wyświetlaniu ikony wpisu.

Realizacja strony internetowej Stojedynka

Galeria strony Stojedynka

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Wdrożenie systemu Wordpress
  • Optymalizacja SEO/pozycjonowanie
  • Szkolenie z zakresu obsługi
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo