Strona główna » Realizacje » Troton

Realizacja strony internetowej Troton

Troton - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Troton
Nasza firma miała przyjemność nawiązać współpracę z firmą Troton i zrealizować projekt strony internetowej przedstawiający ofertę i osiągnięcia tejże firmy. Firma jest światowym potentatem w produkcji lakierów samochodowych, podkładów i szpachlówek. Troton to firma dbająca o środowisko, dokłada wszelkich starań w ciągłym rozwoju świadomości ekologicznej oraz zapobieganiu wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniom. Przedsiębiorstwo jest laureatem wielu prestiżowych konkursów i nagród. Regularnie wspiera różne kampanie społeczne i ekologiczne. Od lat są także mocno związani z reintrodukcją zagrożonego gatunku Wilka.

Opis realizacji strony firmy Troton

Strona www wykonana przez naszą firmę to połączenie witryny internetowej w stylu one-page ze strona tradycyjną. Strona główna podzielona jest na moduły, miedzy którymi możemy sie przemieszczać poprzez menu górne a także przewijanie do dołu i góry. Poszczególne moduły umożliwiają przejście do odpowiedniej sekcji i rozwinięcie danego wątku. Pierwszy moduł to informacja ogólna o ofercie firmy. Kolejny moduł to skrót opisu przedstawiającego same przedsiębiorstwo. Kolejnymi modułami są:

 • moduł oferty firmy;
 • slogan reklamowy;
 • najnowsze aktualności;
 • opis charakteryzujący działalność firmy
 • uproszczony kontakt.

Ciekawym rozwiązaniem jest przedstawienie bloków składających się na kompletną ofertę. Składają się one z 4 nierównomiernych elementów, które stanowią jedną całość i są responsywne. Niezależnie od rozdzielczości użytkownika zmniejszają się lub powiększają. Cały projekt jest nowoczesny i przyjazny użytkownikom odwiedzającym tę stronę internetową.

Estymo – strony www Olsztyn, przeprowadziło optymalizację całości pod katem pozycjonowania. Zadbaliśmy o odpowiednią zawartość słów kluczowych, kompresję obrazów jak i kodu potrzebnego do prawidłowego wyświetlania tej strony www we wszystkich przeglądarkach. Przeprowadziliśmy analizę i optymalizację meta tytułów i opisów, które tworzone są automatycznie z uwzględnieniem wymogów wyszukiwarki Google.

Wersja na smartfony zaopatrzona została w zmniejszone grafiki i okrojona z kodu, co pozwoliło na szybkie i bezproblemowe ładowanie strony internetowej na urządzeniach przenośnych. Prędkość ładowania ma wpływ na pozycjonowanie witryny oraz wygodę osób przeglądających tę stronę www.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Troton jaki i przejrzenia strony pod względem graficznym, technicznym i merytorycznym. Dziękujemy również firmie za profesjonalną współpracę dzięki czemu możemy się pochwalić udanym projektem strony internetowej.

Galeria strony internetowej Troton

Zakres realizacji:
 • Dobór fraz kluczowych
 • Projekt graficzny
 • Rozpisanie witryny do kodu HTML i CSS
 • Wdrożenie systemu CMS
 • Uzupełnienie strony materiałami
 • Optymalizacja
 • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo