Strona główna » Realizacje » ZDZ Edukacja

Realizacja strony www ZDZ Edukacja w Olsztynie

ZDZ Edukacja - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - ZDZ Edukacja
Strona internetowa projektu „Edukacja, rozwój, praca”, który współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest uzyskanie zatrudnienia lub samo zatrudnienia min. 122 pracowników sektora oświaty, zamieszkałych na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Zakres realizacji ZDZ Olsztyn – Edukacja, rozwój praca

Strona ZDZ Olsztyn – Edukacja, rozwój praca została wyposażona w kalendarz w którym zaznaczane są daty publikacji artykułów. Pozwala to w łatwy sposób na szybkie odnalezienie najnowszych artykułów.

Na potrzeby klienta, Estymo – strony internetowe Olsztyn, nagrało filmy instruktażowe pokazujące najważniejsze funkcjonalności systemu CMS. Dzięki temu klient jest w stanie w pełni korzystać z możliwości panelu administracyjnego. Pozwala to na pełny i bezstresowy rozwój strony www, w każdej chwili administrator, mając wątpliwości, może przejrzeć materiał filmowy.

Strona www została wyposażona w moduły ułatwiające pozycjonowanie strony ZDZ Olsztyn. Czym lepsza pozycja w wynikach wyszukiwania tym więcej zainteresowanych osób odnajdzie informacje o tym projekcie. Automatyczna mapa strony informuje wyszukiwarki o zmianach wprowadzonych na witrynie internetowej. Dodatkowym modułem pozwalającym na szybkie zdobycie informacji na tej stronie jest automatycznie generowany kanał RSS. W tym przypadku zastosowaliśmy również wyszukiwarkę treści, która pozwala na precyzyjne wyszukiwanie pod kątem danych słów.

Głównym zamierzeniem przy projektowaniu tej witryny internetowej była prostota i dostępność do informacji tam zawartych. Zwiększona rozdzielczość pozwoliła na zastosowanie większej czcionki oraz na czytelna budowę całej strony www.

Witryna internetowa została wyposażona w moduł slidera, gdzie administrator w łatwy sposób jest w stanie na pierwszej stronie dodać zdjęcie, które automatycznie dostosuje się do danych rozmiarów,  oraz dodać opis i link prowadzący do dowolnej podstrony.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną ZDZ Olsztyn – Edukacja, rozwój praca oraz bardzo przydatnymi informacjami tam zawartymi.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo