Strona główna » Realizacje » VIA FIDES

Realizacja strony internetowej kancelarii radców prawnych Via Fides w Olsztynie

VIA FIDES - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - VIA FIDES
Strona www VIA FIDES Olsztyn. Kancelaria Radców Prawnych VIA FIDES Mossakowska Jakubowska spółka partnerska została założona przez radców prawnych Joannę Mossakowską i Agnieszkę Jakubowską, mających ponad 10 letnią praktykę zawodową.

Zakres realizacji strony www VIA FIDES Olsztyn

Strona internetowa Kancelaria Radców Prawnych VIA FIDES Olsztyn została wdrożona pod ustalone wcześniej z klientem frazy do pozycjonowania. Zaprezentowaliśmy trzy wersje kolorystyczne strony www z czego została wybrana obecnie istniejąca.

Strona www, wdrożona przez Estymo strony internetowe Olsztyn, została wyposażona w moduł „proste linki”. Oznacza to, że adresy wyświetlane podstron są w formie http://www.viafides.com.pl/o-nas/ a nie na przykład http://www.viafides.com.pl/page-022231s122.php. Proste linki mają wpływ na pozycjonowanie strony Via Fides Olsztyn. Ułatwia to tez zapamiętanie adresu danej podstrony czy kategorii.

Strona www VIA FIDES Olsztyn posiada automatycznie tworzącą się mapę strony internetowej połączonej z narzędziami dla webmastera, jedna z usług Google, funkcja ta zawiadamia Google o zmianach wprowadzonych na stronie. Wyszukiwarka zawiadamiana jest o nowych stronach  na witrynie internetowej VIA FIDES, czy zmianach wprowadzonych na stronie internetowej w dotychczasowo opublikowanych artykułach.

Zastosowany został również na stronie www formularz kontaktowy, ułatwiający kontakt z Kancelaria Radców Prawnych z siedzibą w Olsztynie oraz założona została mapa Google, przedstawiająca dokładną lokalizację firmy.

Dzięki szkoleniu z zakresu administracji stroną www, przeprowadzonemu przez Estymo strony internetowe Olsztyn, właściciel strony internetowej  samodzielnie może ją rozwijać i wprowadzać dowolne zmiany. Tworzyć kategorie, podstrony czy galerie. Dokładamy wszelkich starań aby stworzona przez nas strona www umożliwiała każdemu użytkownikowi samodzielna jej rozbudowę i administrację. Aby strona www była inwestycja musi być skutecznie rozwijana. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i rozpoczęciem współpracy.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej VIA FIDES Olsztyn i zapoznania się z oferta tej firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo