Strona główna » Realizacje » SSP 101

Realizacja strony internetowej Szkoły 101 w Olsztynie

SSP 101 - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - SSP 101
Strona www dla szkoły społecznej 101 w Olsztynie. SSP 101 Olsztyn to pierwsza niepubliczna placówka oświatowa na Warmii i Mazurach powstała z inicjatywy rodziców w 1990 roku. Teraz to już nie tylko szkoła podstawowa, ale Społeczny Zespół Przedszkolno – Szkolny 101, w którego skład wchodzą także: zerówka i gimnazjum. Organem prowadzącym placówkę są rodzice uczniów zrzeszeni w Towarzystwie Przyjaciół Szkół Społecznych 101, a organem sprawującym nadzór pedagogiczny jest Kuratorium Oświaty.

Zakres realizacji strony www SSP 101 w Olsztynie

Na potrzeby nowej strony www, zaprojektowanej przez estymo strony internetowe Olsztyn, szkoły SSP 101 w Olsztynie został stworzony nowy projekt graficzny. Strona miała być kolorowa i wesoła co mam nadzieję udało nam się osiągnąć. Jednocześnie miała zawierać dużą ilość informacji. Strona internetowa stanowi dziennik gdzie publikowane są najnowsze informacje dotyczące wydarzeń, które mają miejsce w szkole. Strona www posiada moduł umożliwiający dodawanie nowych użytkowników, którzy mogą publikować informacje na stronie internetowej po akceptacji administratora strony. Pozwala to na barnie udziału w tworzeniu strony www uczniom szkoły SSP 101 w Olsztynie.

Prostota w obsłudze strony internetowej wdrożonej przez Estymo – strony www Olsztyn, umożliwia w pełni administrowanie stroną www osobie wyznaczonej do tej zaszczytnej funkcji 🙂 . Dodawanie kategorii, podstron, aktualności czy dodanie galerii w każdym dziale strony www nie stanowi dla administratora strony internetowej SSP 101 żadnego problemu. Wszystkie ikony na stronie www skalują się automatycznie, administrator wyłącznie wskazuje plik źródłowy oraz dodaje tekst. Dzięki łatwości obsługi strony internetowej, może ona się rozwijać w praktycznie nie ograniczony sposób, aktualności na stronie dodawane są  praktycznie natychmiast po wydarzeniu, które miało miejsce w SSP 101 w Olsztynie, dzięki temu wzrasta zainteresowanie stroną internetową ponieważ użytkownicy informowani są na bieżąco o wydarzeniach szkoły.

Strona internetowa SSP 101 została wyposażona również w moduł do pozycjonowania stron www. Umożliwia on dodanie indywidualnych tytułów i opisów strony dla każdej podstrony czy kategorii. Moduł do pozycjonowania strony www analizuje również ilość i jakość tekstu pod względem robotów wyszukiwarek. Bada ilość występujących słów kluczowych w danym wpisie na stronie internetowej.

Strona www szkoły w Olsztynie posiada wyszukiwarkę, która w prosty sposób pozwala odwiedzającym stronę internetową na wyszukanie interesujących treści na stronie szkoły. Posiada także formularz kontaktowy zabezpieczony przed robotami spamującymi oraz mapę Google z zaznaczoną siedzibą SSP 101 w Olsztynie.

Strona internetowa szkoły w Olsztynie posiada także automatycznie generującą się mapę strony www, która zawiadamia wyszukiwarki takie jak np. Google o zmianach zachodzących na stronie, wysyła do robotów informacje o najnowszych wpisach co również ma wpływ na pozycjonowanie strony.

Przeprowadzone zostało godzinne szkolenie z zakresu obsługi strony internetowej w siedzibie szkoły w Olsztynie.

Zachęcamy  do odwiedzenia strony www Szkoły SSP 101 w Olsztynie, naprawdę świetna szkoła.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo