Strona główna » Realizacje » SDS24

Realizacja strony www SDS24

SDS24 - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - SDS24
Strona www SDS24 katalogu Środowiskowych Domów i nie tylko. Portal sds24.pl ma na celu: informować o wszystkim, co może być przydatne, ciekawe, ważne dla Polskich środowiskowych domów samopomocy, stworzyć ogólnopolski katalog środowiskowych domów samopomocy.

Zakres realizacji strony www SDS24

Jest to już druga szata graficzna stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn, pierwsza odsłona strony internetowej SDS24 była w kolorach niebieskich. Stworzona strona www SDS24 została wyposażona w moduł wyszukiwarki województw, po wybraniu województwa pojawia się lista powiatów dostępnych w danym województwie. Mamy tu w zasadzie jeszcze dwa moduły wyszukiwania:

  • graficzny – mapa polski gdzie możemy wybrać bezpośrednio dane województwo, mapa jest animowana, jest to elementem flasha;
  • wyszukiwarka treści na stronie www.

Strona internetowa SDS24 wyposażona została w moduł newslettera, pozwala to na wysyłanie najnowszych wiadomości ze strony www bezpośrednio na skrzynki pocztowe osób zainteresowanych, które się zapisały do newslettera na stronie www SDS24.pl.

Stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn, strona internetowa Środowiskowych Domów Samopomocy posiada bogaty katalog obiektów, przydzielonych do danych województw i ostatecznie do odpowiednich powiatów. Zawiera także porady, ciekawe artykuły branżowe, obejmuje szeroko całe zagadnienie domów i niepełnosprawności. Strona www SDS24 zawiera dział ogłoszenia gdzie można kontaktować się z osobami w podobnej sytuacji.

Strona www SDS24 zawiera system komentarzy, dzięki któremu użytkownicy portalu mogą bezpośrednio komunikować się ze sobą, wyrażać opinie na temat danego wątku na stronie internetowej. Do komunikacji użytkowników służy również forum strony. Internauci mogą publikować na łamach strony www całe artykuły o związanej tematyce, możliwe jest też na łamach strony internetowej publikowanie ogłoszeń pogrupowanych w odpowiednich podkategoriach.

Dzięki napisanemu modułowi, administrator w łatwy sposób dodaje obiekt w katalogu domów, musi go po prostu zaakceptować lub odrzucić. Dodany obiekt samodzielnie zostaje przypisany do danej grupy występującej na stronie www SDS24.

Zastosowany został tutaj moduł wiążący treść strony www z portalami społecznościowymi takimi jak np. Facebook, Twitter, Nasza klasa. Internauci łatwo mogą publikować ciekawe artykuły znalezione na stronie www SDS24  na swoich profilach społecznościowych.

Estymo – strony www Olsztyn, przeprowadziło szkolenie z obsługi strony internetowej, zastosowana została w tym przypadku automatyczna mapa strony www. Pozwala to na zindexowanie każdej podstrony strony internetowej SDS24 w wynikach wyszukiwania Google i innych najpopularniejszych wyszukiwarek.

Administrator strony www SDS24 w łatwy sposób publikuje filmy YouTube na łamach serwisu, samodzielnie skaluje i wycina obrazy przeznaczone do modułu najnowszych wiadomości na stronie internetowej, który znajduje się na stronie głównej. Zastosowana została również sonda, gdzie administrator może zadawać pytania użytkownikom swojego serwisu. Opisujemy tutaj jedynie wybrane funkcjonalności strony www SDS24.

Zachęcamy do odwiedzin tej strony www wszystkich zainteresowanych tematyką Środowiskowych Domów Samopomocy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Animacje flash strony
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo