Strona główna » Realizacje » Ścieżka rowerowa

Realizacja strony www ścieżka rowerowa

Ścieżka rowerowa - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Ścieżka rowerowa
Strona www „Ścieżka rowerowa.pl”. Ideą powstania tej strony internetowej jest jak największe i jak najszersze propagowanie idei jazdy rowerem. Na jej stronach dowiesz się wszystkiego o rowerach , dowiesz się gdzie i jak wybrać się na przejażdżkę.

Zakres realizacji strony internetowej Ścieżka rowerowa

Stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn,  strona internetowa ” Ścieżka rowerowa” posiada moduł, który przekształca automatycznie wszystkie obrazy na stronie i zaokrągla dwa rogi danej fotografii. Administrator strony www przesyła obraz, który automatycznie zmienia swój kształt. Efekt ten sprawia, że strona internetowa wydaje się bardziej dynamiczna.

Wprowadziliśmy na stronę internetową Ścieżka rowerowa możliwość komentowania poszczególnych artykułów opublikowanych na stronie www. Pozwala to na dzielenie się opiniami dotyczącymi danego tematu wszystkich odwiedzających serwis internetowy Ścieżka rowerowa. Komentarze widoczne są na stronie www dopiero po akceptacji administratora strony, jest to niezbędny element bezpieczeństwa strony www.

Strona stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn została wyposażona we wtyczkę umożliwiającą i wiążącą stronę internetową z portalami społecznościowymi takimi jak na przykład Facebook, Twitter. W obecnych czasach jest to wręcz niezbędny moduł, który powinien pojawiać się na stronach internetowych. Moduł wiąże stronę www i ułatwia publikowanie na stronach użytkowników treści, które mogą zainteresować inne osoby co skłoni je do odwiedzenia strony źródła.

Ściezkarowerowa.pl została wyposażona w automatyczna paginacje stron, ten prosty element strony www pozwala dzielić kategorię na dowolne ilości elementów, administrator strony internetowej samodzielnie może przydzielić liczbę wpisów występujących w danych kategoriach i dzielić je na podstrony z pozostałymi elementami danej kategorii strony www.

Zastosowaliśmy tutaj również automatycznie generowaną mapę strony internetowej ułatwiającej pozycjonowanie strony www, kanały RSS dla najnowszych wpisów oraz najnowszych komentarzy opublikowanych na stronie www. Na stronie internetowej „sciezkarowerowa.pl” występuje duża ilość filmów i galerii, dzięki systemowi CMS administrator w łatwy sposób może publikować w artykule film z YouTube lub film z dysku. Tworzone galerie można sortować, zmieniac poszczególne ikony, odpowiednio podpisywać dowolną fotografię występującą na stronie internetowej. Administrator jedynie wskazuje pliki, które mają się znaleźć w odpowiedniej galerii. Istnieje możliwość publikowania dowolnej liczby galerii w danym wpisie na stronie internetowej „sciezkarowerowa.pl”.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia strony www Ścieżka rowerowa, znajdziecie tam wiele ciekawych informacji dotyczących rowerów i wszystkim co jest z tym związane.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo