Strona główna » Realizacje » Saska

Realizacja serwisu www agencji reklamowej Saska w Olsztynie

Saska - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Saska
Strona www Agencji reklamowej Saska Olsztyn. Saska – agencja reklamowa Olsztyn charakteryzuje się dużym doświadczeniem, posiadają już na koncie wiele udanych kampanii reklamowych. Kreatywne podejście do tematu agencji reklamowej Olsztyn to podstawa klienta i naszego sukcesu.

Zakres realizacji strony www Saska Olsztyn

Strona www Saska – Agencji Reklamowej Olsztyn, od początku została zaprojektowana i rozpisana pod dane frazy do pozycjonowania. Przykładamy dużą wagę do tego aby strona internetowa nie była kosztem lecz musi być inwestycją, która się zwróci. Pomimo dość „młodej” strony zostały osiągnięte główne zamierzenia jeśli chodzi o pozycjonowanie tej strony www.

Strona internetowa firmy Saska, zaprojektowanej przez Estymo – strony www Olsztyn, została wyposażona w moduł umożliwiający samodzielne dodawanie zdjęć w sliderze (górnym elemencie graficznym strony)  oraz opisów dotyczących danego zdjęcia. Umożliwia to natychmiastowe zwrócenie uwagi potencjalnego klienta na dany fragment strony www lub np. życzenia świąteczne. Animacje zdjęć na stronie www Saska są przydzielane automatycznie, administrator strony jedynie podaje link do obrazu oraz tekst, który pojawia się przy danym zdjęciu.

Na każdej podstronie i bez względu na przewijanie witryny potencjalny klient przeglądający stronę www ma szybki i łatwy dostęp do oferty Agencji Reklamowej Saska, dzięki rozwijanemu menu strony. Administrator strony www Saska w prostu sposób jest w stanie rozwijać menu lub usuwać dane elementy, które nie są już aktualnie na stronie internetowej.

Prostota i łatwość nawigacji na stronie www Saska – Agencja Reklamowa Olsztyn, umożliwia łatwe wyszukanie interesującej oferty potencjalnego klienta. Przy każdej ofercie na stronie internetowej są również dostępne sugerowane podobne produkty czy artykuły. Osoba przeglądająca stronę www i konkretny produkt czy ofertę jest w stanie łatwo nawiązać kontakt z właścicielem strony internetowej, umożliwia to formularz kontaktowy oraz moduł szybkiego kontaktu z danymi teleadresowymi firmy Saska. Duże ikony w atrakcyjny sposób przedstawiają ofertę zawartą na stronie www. Zastosowany został również moduł szybkiego szukania treści na stronie.

W tym projekcie strony www zastosowana została automatyczna mapa strony internetowej, ułatwiająca pozycjonowanie strony. Moduł wyświetlający najczęściej przeglądane produkty zawarte na stronie www ma na celu zainteresowanie potencjalnych klientów a jednocześnie bada preferencje odwiedzających stronę internetową. Na potrzeby pozycjonowania strony www został stworzony blog, gdzie administrator publikuje artykuły badane modułem pomagającym pozycjonować i badać pod kontem SEO dany artykuł.

Strona www Agencji Reklamowej Olsztyn – Saska jak praktycznie wszystkie wdrożone przez nas strony internetowe została wyposażona w Google Analitics, podczepiona została również pod Narzędzia Webmastera co pozwala na śledzenie ilości wejść, miasta z których użytkownicy wchodzili na stronę internetową oraz dostarcza wielu innych przydatnych informacji.

Zachęcamy  do odwiedzenia strony www Saska – Agencja Reklamowa Olsztyn i zapoznanie się z oferta tej firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo