Strona główna » Realizacje » Przystań U Zdzicha

Realizacja strony internetowej Przystań u Zdzicha

Przystań U Zdzicha - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Przystań U Zdzicha
Strona www Przystani U Zdzicha przedstawia bogatą ofertę charteru jachtów, noclegów w domkach campingowych i na polu namiotowym, organizacji imprez okolicznościowych, wesel, komunii itd.. Przystań położona jest nad jeziorem Drwęckim w Ostródzie.

Zakres realizacji strony www Przystaniu U Zdzicha

Strona www Przystaniu U Zdzicha została zoptymalizowana i rozpisana od początku do końca pod frazy kluczowe ustalone z klientem. Ma to duży wpływ na pozycjonowanie tej strony www, co przy tego rodzaju działalności ma duże znaczenie. Strona internetowa została rozpisana tak aby maksymalnie powiększyć grono potencjalnych klientów.

Administrator w łatwy sposób może dodawać kategorie, podstrony czy galerie. Moduł, który został wdrożony w tej stronie internetowej, pozwala na wprowadzenie nowych zdjęć do slidera (pokaz zdjęć na stronie głównej) na stronie głównej, pozwala to zwrócić uwagę odwiedzających na dany element oferty Przystani. Zdjęcia generowane są automatycznie tak, że administrator nie potrzebuje żadnego programu do obróbki zdjęć. Z każdego zdjęcia generowane są ikony w różnych rozmiarach tak aby maksymalnie przyśpieszyć działanie tej strony www, element ten również wpływa na pozycjonowanie tej strony internetowej.

Kanał RSS oraz automatycznie generowana mapa strony informuje o wszelkich zmianach, które mają miejsce na stronie www Przystaniu U Zdzicha. Strona www została wyposażona w możliwość publikacji swoich opinii o Przystani, administrator jednak musi zatwierdzić każdy wpis przed publikacją. Zabieg ten ma na celu wyeliminowanie wpisów nie zgodnych z prawem.

Przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu obsługi tej strony internetowej oraz nagraliśmy filmy instruktażowe, tak aby administrator w każdej chwili mógł odnowić swoja wiedzę z zakresu obsługi swojej strony www. Wszystkich swoich klientów zachęcamy do rozbudowy swoich stron internetowych, tak aby witryna była inwestycją a nie kosztem. Dostarczamy kompleksowe narzędzie do publikacji treści w internecie, które charakteryzuje elastyczność i prostota w obsłudze.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się ze stroną www Przystaniu U Zdzicha oraz skorzystania z oferty tej Przystani. Sama Przystań posiada bardzo miłą atmosferę oraz klimat, który osobiście bardzo przypadł mi do gustu. Przystań U Zdzicha położona jest w Ostródzie nad pięknym jeziorem Drwęckim.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
  • Filmy instruktażowe
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo