Strona główna » Realizacje » Pokropiński

Realizacja strony www Pokropiński

Pokropiński - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Pokropiński
Strona www Pokropiński przedstawia firmę specjalizującą się w kompleksowym wykonawstwie prac ziemnych oraz w przygotowaniu terenów pod budowę. Dzięki posiadanej przez firmę szerokiej bazie sprzętowej firma może przyjąć dowolne zlecenie, począwszy od drobnych zadań jak wykopy pod fundamenty domów jednorodzinnych, kończąc na generalnych realizacjach prac ziemnych pod duże obiekty.

Zakres realizacji strony www Pokropiński

Strona internetowa Pokropiński.eu wykonana przez Estymo – strony www Olsztyn, od początku do końca została rozpisane pod frazy kluczowe, które zostały wybrane wraz z klientem. Dobór odpowiednich fraz kluczowych jest pierwszym etapem prac nad tym projektem. Spełnienie tego podpunktu gwarantuje dobre pozycjonowanie strony internetowej. Dokładamy wszelkich starań aby strony www wykonane przez naszą firmę nie tylko wyglądały atrakcyjnie ale były inwestycją a nie kosztem.

Kolejnym etapem prac nad tą stroną www był projekt graficzny, który wygląda bardzo atrakcyjnie i nowocześnie. Strona jest bardzo przejrzysta i czytelna. Kontrastowe kolory zwracają uwagę potencjalnych klientów na najważniejsze elementy przedstawione na stronie internetowej firmy Pokropiński.

Trzecim punktem przy tworzeniu tej strony www było rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS. Strona internetowa została napisana zgodnie z obowiązującymi standardami, gwarantuje to prawidłowe wyświ etlanie strony www na wszystkich przeglądarkach internetowych. Prawidłowe kodowanie stropy internetowej ma również duże znaczenie przy pozycjonowaniu strony. Nasza firma Estymo – strony internetowe Olsztyn, tworzy strony kompleksowo z dbałością o najmniejsze szczegóły, odpowiednie nazywanie obrazów dobór optymalnych opisów obrazów czy linków. Wszystko to składa się na wartościową stronę internetową.

Przed ostatnim etapem pracy nad tą stroną www było umieszczenie strony na serwerze testowym i wdrożenie systemu CMS WordPress. Jest to jeden z najlepszych systemów do zarządzania treścią. Ten system charakteryzuje się prostotą obsługi, skutecznością w pozycjonowaniu i praktycznie nie ograniczonymi możliwościami. Gwarantuje to zadowolenie administratora strony z bezproblemowej pracy i samodzielnym rozwijaniu strony internetowej.

Estymo – strony www Olsztyn serdecznie zaprasza do zapoznania się ze stroną firmy Pokropiński, którą mieliśmy przyjemność stworzyć, a także nawiązania współpracy z firmą, którą cechuje profesjonalizm i atrakcyjne ceny.

Galeria strony internetowej

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie witryny do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS WordPress
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo