Strona główna » Realizacje » Pałac Młodzieży

Realizacja strony internetowej Pałacu Młodzieży w Olsztynie

Pałac Młodzieży - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Pałac Młodzieży
Nowa strona www Pałacu Młodzieży Olsztyn. Pałac Młodzieży w Olsztynie – to największa w mieście placówka zajęć pozaszkolnych. Tutaj można spędzić czas z przyjemnością, pożytkiem i niewielkim uszczerbkiem dla domowych finansów. Profesjonalne grono – nauczycieli, artystów, animatorów kultury – pomaga w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu uzdolnień, poszukiwaniu i odnajdywaniu swoich pasji.

Zakres realizacji strony www Pałacu Młodzieży w Olsztynie

Zakres prac nad internetową stroną www Pałacu Młodzieży w Olsztynie polegał na stworzeniu nowej szaty graficznej, wprowadzeniu nowych rozwiązań merytorycznych oraz przeniesienie wszystkich materiałów z istniejącej już strony www Pałacu Młodzieży. Nowy system CMS, wdrożony przez Estymo – strony www Olsztyn, na potrzeby strony internetowej Pałacu Młodzieży umożliwia samodzielną i łatwą administracje tak rozbudowanym serwisem internetowym. Rozwijane menu pozwala na praktycznie nie ograniczoną rozbudowę strony www.

Strona internetowa Pałacu Młodzieży Olsztyn została wyposażona w moduł pozwalający na swobodną wymianę zdjęć i opisów w sliderze na stronie głównej. Pozwala to administracji strony internetowej na prostą wymianę głównego elementu graficznego na stronie, wyróżnienie zbliżającego się wydarzenia, które będzie miało miejsce w pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Stworzona została również strona na Facebooku Pałacu Młodzieży, zapraszamy i zachęcamy do polubienia tego fanpaga http://www.facebook.com/pages/Pa%C5%82ac-M%C5%82odzie%C5%BCy-Olsztyn/428592977230653 Będą tam publikowane najnowsze wiadomości i ciekawostki związane z Pałacem Młodzieży w Olsztynie. Social Media to kolejna możliwość z której warto korzystać aby dotrzeć do zainteresowanej grupy odbiorców. Cała strona internetowa została wyposażona w moduł pozwalający na dzielenie się treścią na portalach społecznościowych i informowaniu innych o wydarzeniach, które mają miejsce w Pałacu Młodzieży.

Realizacja internetowej strony www Pałacu Młodzieży w Olsztynie obejmowała wprowadzenie modułu do automatycznego generowania mapy strony a także moduł ułatwiający pozycjonowanie strony internetowej. Moduł SEO automatycznie generuje tytuły i meta opisy dla każdej podstrony czy kategorii. Moduł pozwala także na samodzielnie opisanie każdej podstrony w serwisie internetowym Pałacu Młodzieży.

System galerii zastosowany na stronie www pozwala na łatwe tworzenie i rozbudowę istniejących galerii na stronie internetowej Pałacu Młodzieży. Administrator strony jest w stanie sortować, edytować miniatury, umieszczać kilkanaście galerii na danej podstronie oraz tworzyć odpowiednie podpisy pod każdym zdjęciem wdrożonym na stronie internetowej Pałacu Młodzieży w Olsztynie.

Estymo – strony www Olsztyn, zaprasza i poleca stronę internetową Pałacu Młodzieży.  Ponad 30 grup zainteresowań pozwala każdemu na znalezienie czegoś ciekawego dla swojego dziecka. Rodzinna atmosfera pozwala na naukę i rozwijanie zainteresowań w doskonałych warunkach.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo