Strona główna » Realizacje » Pal-Plast

Realizacja strony www producenta palet Pal-Plast Ostróda

Pal-Plast - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Pal-Plast
Realizacja strony www dla firmy Pal-Plast z siedzibą w Ostródzie. Główna oferta firmy to skup, naprawa i sprzedaż palet i pojemników plastikowych dla przemysłu spożywczego. mięsnego i drobiarskiego. Firma Pal- Plast działa na rynku polskim od 1997. Firma jest w ciągłej rozbudowie asortymentu palet, zgodnie z zapotrzebowaniem runku. Pal-Plast to najwyższa jakość produktu, posiadająca pozwolenia na odzysk i transport odpadów plastikowych i drewnianych. Przedsiębiorstwo posiada własne środki transportu do <3,5 t i powyżej <3,5 t..

Opis realizacji strony www Pal-Plast

Pierwszym etapem pracy nad strona www było ustalenie odpowiednich fraz kluczowych i zaprojektowanie strony internetowej pod te frazy. Pozwoli to na skuteczne pozycjonowanie witryny i optymalizację kodu strony www pod katem wcześniej ustalonych fraz kluczowych.

Strona jest nowoczesna i wykonana w technologii RWD – responsive web design. Zapewnia to wygodę użytkowników korzystających z dowolnego urządzenia końcowego. System rozpoznaje czy strona jest wyświetlana na smartfonie, tablecie czy komputerze stacjonarnym i wyświetla odpowiednią wersję strony. Pozwala to na znaczne skrócenie czasu ładowania się strony i lepsze wyniki pozycjonowania strony internetowej.

Na potrzeby tego projektu wykonaliśmy zdjęcia, które zostały użyte na stronie www i w celach promocyjnych firmy. Strona główna została zaprojektowana tak aby odwiedzający został od razu zaznajomiony z ogólnym profilem firmy i jej ofertą. Znajdują się tam slider zdjęć w raz z opisem przedstawiającym skrót opisu firmy. Kolejny moduł przedstawia główne elementy składające się na ofertę przedsiębiorstwa. Kolejnymi modułami graficznymi, które mają na celu zwrócenie uwagi na pozostałą ofertę firmy czyli naprawa pojemników oraz skup palet. Elementy te zostały wykonane przy użyciu efektu paralaxy, daje to ciekawe wrażenie przewijania treści nad nieruchomymi zdjęciami.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Pal-Plast jak i samą strona internetową.

Galeria strony internetowej Pal-Plast

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo