Strona główna » Realizacje » Ortomed

Realizacja strony www Ortomed Olsztyn

Ortomed - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Ortomed
Internetowa strona www Ortomed – salon ortopedyczny Olsztyn. Salon Ortopedyczny “Ortomed” działa na rynku zaopatrzenia i sprzętu rehabilitacyjnego od 2004 roku.

Zakres realizacji strony www Ortomed Olsztyn

Na potrzeby strony www, salonu ortopedycznego Ortomed z siedzibą w Olsztynie, stworzyliśmy projekt graficzny po wcześniejszych ustaleniach z klientem jeśli chodzi o strategię i pozycjonowanie strony internetowej. Stworzona strona internetowa Ortomed została wyposażona w prosty w obsłudze system do administracją strony www, który pozwala na samodzielną obsługę witryny. Przeprowadziliśmy szkolenie na miejscu u klienta z zakresu obsługi strony www salonu ortopedycznego Ortomed Olsztyn. Administrator strony internetowej samodzielnie tworzy podstrony, kategorie oraz galerie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, stworzona przez Estymo strony www Olsztyn witryna, może być ciągle rozwijana przez właściciela strony internetowej.

Dzięki naszemu doświadczeniu z zakresu stron internetowych i ich pozycjonowaniu, strona www Ortomed znalazła się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania Google bez jakichkolwiek zabiegów. Prawidłowo zaplanowana i zbudowana strona internetowa pozwoliła na osiągnięcie takich efektów.

Zaprojektowana i wdrożona strona www Ortomed Olsztyn została wyposażona w moduł służący do pozycjonowania, pozwalający na badanie treści pod kątem pozycjonowania strony internetowej oraz zmianę wszystkich meta tytułów i opisów, podstron czy kategorii. Prawidłowa optymalizacja grafiki i kodu html na stronie pozwoliła na osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwaniu również samej grafiki między innymi pod frazą „salon ortopedyczny Olsztyn”.

Internetowa strona www Ortomed Olsztyn wyposażona została również w automatycznie generującą się mapę strony, która informuje najpopularniejsze wyszukiwarki o wprowadzonych zmianach na stronie internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną i ofertą firmy Ortomed – salon ortopedyczny Olsztyn.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo