Strona główna » Realizacje » Lakiernik

Realizacja serwisu internetowego wydawnictwa Lakiernik

Lakiernik - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Lakiernik
Strona www czasopisma Lakiernik, które jest specjalistycznym wydawnictwem przeznaczonym dla osób zajmujących się zawodowo lakiernictwem i blacharstwem samochodowym oraz produkcją i dystrybucją materiałów lakierniczych. Strona przygotowana przez Estymo - strony www Olsztyn, zawiera informacje z zakresu szeroko rozumianej tematyki lakiernictwa i blacharstwa samochodowego. Doskonale opisuje dostępne na rynku narzędzia i urządzeń do wyposażenia warsztatu, materiały lakiernicze, dane dotyczące branży lakierniczej i motoryzacyjnej.

Opis realizacji strony www Lakiernik

Strona www lakiernik.com.pl została wyposażona w specjalnie napisany na potrzeby tej witryny, moduł pozwalający administratorowi strony internetowej w zarządzaniu reklamami. W prosty sposób administrator jest w stanie włączyć i wyłączyć reklamy, które występują na każdej podstronie serwisu. Moduł pozwala na wybranie odpowiedniego miejsca wyświetlania reklamy oraz przypisanie adresu hiperłącza. Pozwala to w pełni na zarządzanie reklamami bez wprowadzania zmian w kodzie źródłowym. System wykrywa czy jest wprowadzona w danej pozycji reklama i w zależności od tego wyświetla odpowiednią ilość elementów strony internetowej.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem w projekcie, który wdrożyło Estymo – strony www Olsztyn, to system ogłoszeń. Jednym z wielu elementów serwisu jest możliwość publikacji ogłoszeń związanych z branżą. Użytkownik wypełnia formularz i wysyła go do akceptacji. Administrator drogą mailową jest powiadamiany o dodaniu ogłoszenia, zapoznaje się z nim i po akceptacji jednym kliknięciem publikuje go lub też usuwa z bazy danych. Moduł ten pozwala na bezpieczne i szybie zarządzanie tym elementem strony internetowej.

Strona www lakiernik.com.pl została zoptymalizowana pod katem pozycjonowania i rozpisana z dbałością o każdy szczegół. Witryna posiada moduł pozwalający na optymalizację obrazów, które są publikowanie na stronie www. Tak naprawdę wgranie jednego obrazu jest w stanie bardzo obniżyć szybkość ładowania strony internetowej co ma wpływ na pozycjonowanie strony www.

Witryna posiada moduł pozwalający na dobranie odpowiedniego wyglądu danej podstrony. Pozwala to na dostosowanie wyglądu witryny internetowej do danego typu treści. Najnowszy numer czasopisma jest dodany i widoczny na każdej podstronie serwisu. Użytkownik w bardzo prosty sposób jest w stanie zapoznać się z szczegółami danego numeru czy pobrać go na swój dysk w formie elektronicznej.

Serwis lakiernik.com.pl to bardzo rozbudowana strona internetowa z intuicyjną i prostą obsługą panelu administracyjnego. Umożliwia to samodzielną, bezproblemową ciągłą rozbudowę serwisu.

Strona wykonana przez Estymo – str ony www Olsztyn, została wyposażona w wersję na smartfony co znacznie zwiększa jej szybkość ładowania i wygodę użytkowników na każdym urządzeniu końcowym.

Polecamy wszystkim stronę internetową lakiernik.com.pl jako kopalnię wiedzy na temat lakiernictwa, blacharstwa samochodowego i nie tylko.

Galeria strony internetowej Lakiernik

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
  • Filmy instruktażowe
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo