Strona główna » Realizacje » Janik

Realizacja serwisu www fotografia Janik

Janik - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Janik
Małżeństwo Janik to para, którą łączy wspólna pasja, fotografia. Jeżeli szukasz fotografa ślubnego, by uwiecznić najważniejsze chwile swojego życia, fotografa na firmowe eventy, potrzebujesz zdjęć na swoją stronę www, zapraszamy do zapoznania się z ofertą, którą znajdziecie na stronie internetowej Państwa Janik.

Zakres realizacji witryny Janik – Fotograf Olsztyn

W tym projekcie najważniejszym celem było pokazanie przepięknych fotografii, których autorami jest Państwo Janik. Użyty został full-screen slider na stronie głównej, który automatycznie skaluje zdjęcia do rozdzielczości użytkownika.  Na podstronach tego serwisu losowo dobierane są fotografie użyte w sliderze ze strony głównej. Efekt pozwala zobaczyć na każdej ze stron tej witryny zdjęcia państwa Janik, przez to również  strona jest nowoczesna i czytelna.

Internauta na każdej z podstron ma szybki dostęp do portfolio gdzie znajdzie fotografie z danego zakresu tematycznego. Resposywne galerie automatycznie układają obrazy w odpowiedniej kolejności co tworzy ciekawy efekt mozaiki. Dodanie zdjęcia czy całej galerii jest bardzo proste i większość procesu działa automatycznie. Administrator wskazuje wyłącznie zdjęcia oraz galerię w której te zdjęcia mają się pojawić. Jest w stanie w prosty sposób opisywać i sortować zdjęcia z danej galerii.

Strona została wyposażona w automatycznie generowana mapę strony oraz moduł badający treść pod kontem pozycjonowania. Element ten bada treść i podpowiada autorowi rozwiązania, które zapewnią lepsza pozycję w wynikach wyszukiwania. Kole jna zaleta tego modułu jest możliwość samodzielnego meta opisu dla każdej podstrony czy kategorii. Administrator ma spore możliwości jeśli chodzi o zagadnienia SEO i samodzielnie jest w stanie pozycjonować swoja stronę internetową.

Estymo – strony internetowe Olsztyn zaprasza do odwiedzin tej strony www jak i korzystania z usług Państwa Janik. Doskonałe zdjęcia wysokiej jakości to jedna z wielu zalet tej firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo