Strona główna » Realizacje » In-House

Realizacja strony internetowej serwisu komputerowego In-House w Warszawie

In-House - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - In-House
Strona internetowa firmy In-House, naprawa komputerów Warszawa. Pogotowie Komputerowe In-House powstało w 2008 roku w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na pogotowie informatyczne, którego usługi realizowane byłyby na miejscu u klienta.

Zakres realizacji strony www In-House

Strona www firmy In-House posiada moduł umożliwiający szybkie dzielenie się treścią artykułu, każdemu odwiedzającemu stronę internetową firmy. Portale społecznościowe w których możemy publikować treści ze strony to  między innymi: Facebook, Twitter, Nasza Klasa, Wykop, Blogger, Gadu-gadu, MySpace. Pozwala to na tworzenie społeczności wokół strony www i publikacje ciekawych artykułów o tematyce komputerowej.

Strona www, stworzona przez Estymo – strony www Olsztyn, posiada moduł służący do optymalizacji SEO (pozycjonowanie), administrator strony może badać treść artykułu pod kontem robotów Google. Moduł pozwala na dopracowanie treści pod względem danych fraz na które właściciel firmy In-House chce się pozycjonować. System podpowiada autorowi i dosłownie wytyka błędy w artykule, który został opublikowany na stronie www firmy. Pozwala także na oddzielne tytuły i opisy danej kategorii czy podstrony. Tworzy automatycznie opisy i tytuły w dziale <head> strony www. W graficzny sposób przedstawia jak dana strona będzie się prezentowała w wynikach wyszukiwania, podaje liczbę symboli w tytule i opisie (description) strony www. Ułatwia to właścicielowi strony internetowej budowanie właściwego contentu strony www, a pamiętajmy, że treść jest królem a linki królowa jeśli chodzi o pozycjonowanie strony www.

Strona www, wdrożona przez Estymo strony internetowe Olsztyn,  In-House pogotowie komputerowe Warszawa, posiada system do wysyłania opinii klientów pogotowia komputerowego, co uwierzytelnia firmę w oczach potencjalnych klientów.  Strona internetowa udostępnia porady z zakresu wiedzy komputerowej oraz przydatne pliki do pobrania. W kontakcie została założona i udostępniona mapa Google oraz cały profil na Miejscach Google. Wdrożony został również profil na Facebooku pogotowia komputerowego In-House. Formularz kontaktowy zabezpieczony przed atakami spamerskimi ułatwia szybki kontakt z właścicielem strony www.

Strona www posiada nie ograniczone możliwości dodawania podstron, kategorii, galerii. Prostota i samodzielna administracja stroną internetową, która cechuje nasze strony www, ułatwia administratorowi strony www firmy In-House. Na potrzeby tej strony internetowej został stworzony  film instruktażowy, pokazujący krok po kroku procedury pozwalające na wprowadzanie czy dodawanie zmian na stronie internetowej.

Zapraszamy do odwiedzin strony www pogotowia komputerowego In-House, jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic polecamy tą firmę.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo