Strona główna » Realizacje » Graveland

Realizacja strony www GravelanD

Graveland - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Graveland
Strona internetowa dla serwera Lineag2. GravelanD to darmowy serwer świetnej gry Lineage2. Ideą powstania serwera GraveLand była i jest nadal chęć stworzenia w sieci miejsca wspólnej zabawy, odpoczynku, w którym dzięki mistycznemu światu Lineage 2 zapomnimy o szarości i trudach normalnego dnia.

Zakres realizacji strony www GravelanD

Jest to najnowsza wersja wdrożonego projektu strony www Graveland. Estymo – strony www Olsztyn jest autorem trzech ostatnich projektów wdrożonych dla tego serwera Lineage2. W dziale realizacje na naszej stronie www znajdziecie Państwo dwa ostatnie projekty strony internetowej. Prace nad samym projektem graficznym strony www trwały ponad 3 tygodnie.

Projekt strony www, stworzony przez estymo – strony www Olsztyn, miał być dość mroczny co obrazuje też nazwę serwera. W grze występują różnego rodzaju raid-bossy, również w postaci smoków oraz  zamki, które można zdobywać. Sama gra Lineage2 jest dynamiczna, założeniem strony internetowej było przedstawienie chociaż skrawka gry i rozrywki, która oferuje serwer. Animacje flash, które wykonaliśmy na potrzeby tej strony internetowej, spowodowały że strona www jest interaktywna, zaskakuje odwiedzającego, jest kojarzona z gra oraz z serwerem Graveland. Zachęca do zapoznania się z samą grą L2 jak i ofertą darmowego serwera Lineage2 dla którego wykonaliśmy projekt strony www.

Założenia SEO (pozycjonowanie strony www) obejmowały pierwsze miejsca w wynikach wyszukiwania pod frazą „darmowy serwer Lineage2, serwer Lineage2″. Strona www  została rozpisana pod  te frazy i osiągneła zamierzone cele jeśli chodzi o pozycjonowanie strony.

Wykonany został również, na potrzeby strony internetowej Graveland, szablon dla forum. Wdrożyliśmy grafikę, style CSS oraz fragmenty kodu HTML na potrzeby tego forum strony internetowej.

Strona www, wdrozona przez estymo – strony internetowe Olsztyn, posiada moduł pokazujący w czasie rzeczywistym ilość graczy biorących udział w rozgrywce na serwerze Graveland oraz wszelkie potrzebne informacje i pliki potrzebne do rozpoczęcia gry.

Darmowy serwer Lineage2 Graveland posiada stronę www w dwóch wersjach językowych, polskiej i angielskiej. Strona internetowa generuje miesięcznie ponad 40 000 odwiedzin. Forum posiada ponad 5000 aktywnych użytkowników. Fani gry jak i serwera stworzyli serię komiksów i filmów opisujących L2 i serwer.

Zapraszamy  do odwiedzenia strony www Graveland, świetna gra i bardzo dobry serwer, sam tam spędziłem miło ponad 2 lata :).

Galeria

Zakres realizacji:
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Animacje flash
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo