Strona główna » Realizacje » DoktorPc

Realizacja strony internetowej serwisu komputerowego DoktorPC Warszawa

DoktorPc - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - DoktorPc
Strona www pomocy komputerowej działającej na terenie Warszawy i okolic. DoktorPC – naprawa komputerów Warszawa powstało z myślą o ciągłym i dynamicznym rozwoju sprzętu komputerowego i wzroście zapotrzebowania na tego typu usługi.

Zakres realizacji strony www DoktorPc

Strona www DoktorPc została przygotowana od początku do końca pod frazy kluczowe, które zostały opracowane z klientem. Estymo – strony www Olsztym, przygotował i zredagował treść tej strony internetowej tak aby maksymalnie zwiększyć efekty pozycjonowania tej witryny www. Właściciel strony www przygotował szkielet i objętość oferty do której została przygotowana treść z użyciem fraz kluczowych.

Dodatkowym elementem wpływającym na promocję tej strony internetowej będzie stworzenie blogów między innymi na Blogspot.com oraz profilu na Facebook’u. Będzie to miało wpływ na pozycjonowanie strony www DoktorPc i promocję usług pomocy komputerowej w Internecie.

Strona internetowa DoktorPc została wyposażona w moduł umożliwiający w łatwy sposób na tworzenie tabel i umieszczanie ich w treści strony www. Administrator serwisu jest w stanie bez znajomości języka HTML zbudować dowolna tabelę, którą charakteryzuje poprawny kod HTML, brak ni epotrzebnych znaczników. Czystość i poprawność kodu ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej.

Moduł w który jest wyposażona strona ułatwia administratorowi strony internetowej DoktorPc na redagowanie artykułów pod kontem pozycjonowania, sprawdzana jest długość tekstu, zawartość fraz kluczowych, nie może być ona ani za duża ani za mała. Moduł posiada wiele przydatnych funkcji pomagających w tworzeniu wartościowych podstron serwisu internetowego. Strona wyposażona została także w automatycznie generującą się mapę witryny oraz wysyłane są informacje do wyszukiwarek o zmianach, które maja miejsce w obrębie strony www DoktorPc. Administrator w prosty sposób jest w stanie zmienić dla każdej podstrony czy kategorii meta opisy i tytuły, co również ma wpływ na pozycjonowanie tej strony internetowej.

Wszystkie te element skierowane są pod kontem osiągnięcia zamierzonego celu jakim jest wysoka pozycja strony www pod dane frazy, pozwoli to na zdobycie potencjalnie większej ilości klientów wyszukujących pomocy komputerowej. Estymo – strony www Olsztyn przykłada duży nacisk na efektywność wdrożonych przez nas stron internetowych. Strona www musi przynosić wymierne korzyści, być inwestycja a nie wyłącznie kosztem.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do korzystania z usług tego pogotowia komputerowego. Szybkość działania, bezpieczeństwo i doświadczenie to główne atuty tej firmy zajmującej się naprawa komputerów na miejscu u klienta.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Opracowanie treści
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo