Strona główna » Realizacje » Depilart

Realizacja strony www gabinetu kosmetycznego Depilart w Olsztynie

Depilart - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Depilart
Estymo - strony www Olsztyn, wdrożyło nowy projekt strony internetowej firmy Depilart z siedzibą w Olsztynie. Zabiegi w Depilart wykonywane są przez magistrów kosmetologii, absolwentów Uniwersytetu Medycznego. Kosmetolodzy posiadają szeroką wiedzę oraz bogate doświadczenie w pracy zawodowej. Z pasją i wiedzą firma korzysta z najnowszych osiągnięć technologii oraz skutecznych, tradycyjnych metod upiększania ciała.

Opis realizacji strony www Depilart

Gabinet kosmetyczny Depilart wykorzystuje najnowszą technologię w swojej ofercie i chcieliśmy aby strona www była bardzo nowoczesna, czytelna i przejrzysta. Cel został osiągnięty dzięki użyciu kontrastowych kolorów i wykonaniu strony głównej serwisu w stylu one-page. Na stronie głównej umieszczone zostały najważniejsze elementy przedstawiające ofertę i profil gabinetu.

Ciekawym elementem wdrożonym na potrzeby tej strony www jest dodatkowe menu w głównym opisie oferty gabinetu. Po przewinięciu fragmentu tekstu pojawia się dodatkowe menu, pozwalające na przewinięcie treści do odpowiedniego tytuł podstrony internetowej. Administrator strony internetowej jest w stanie samodzielnie dodawać kolejne moduły zarówno do treści jak i samego menu strony www. Użytkownik natomiast ma ułatwiony dostęp do treści, która najbardziej go interesuje.

Kolejnym modułem ułatwiającym zapoznanie się z bogatą treścią strony internetowej, jest dzielenie treści w zakładce cennik. Administrator może w łatwy sposób dodawać kolejne elementy cenniku a system samodzielnie grupuje i wprowadza animację która wyświetla poszczególne elementy przedstawiające cenny zabiegów w gabinecie. Dzięki temu użytkownik nie musi szukać interesującej go ceny w grupie tabel lecz wybiera odpowiednią podgrupę i uzyskuje skondensowane informacje na temat ceny w danej grupie.

Strona www Depilart została również wyposażona w moduł językowy pozwalający administratorowi na samodzielne tłumaczenie treści na dowolną ilość języków obcych. Pozwala to na zdobycie klientów, którzy nie znają języka polskiego a chcieliby skorzystać z wysokiej jakośc i usług gabinetu kosmetycznego w Olsztynie.

Strona internetowa została rozpisana pod ustalone wcześniej frazy do pozycjonowana oraz dodatkowo Estymo – strony www Olsztyn, przeprowadziło optymalizację strony www pod katem SEO. Dzięki tym zabiegom strona www została znakomicie przygotowana do przyszłego pozycjonowania serwisu.

Dla użytkowników posługujących się smartfonami przygotowaliśmy zoptymalizowaną wersję strony pod te właśnie urządzenia. Pozwala to na bardzo wygodne zapoznanie się z treścią strony www, łatwiejsze pozycjonowanie oraz lepsze wyniki w testach prędkości ładowania strony internetowej. Google coraz większą uwagę zwraca właśnie na ten element. Strona przyjazna użytkownikowi to strona na której wyświetlenie nie czeka się 5 minut.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną www Depilart jak i skorzystania z profesjonalnych usług tego gabinetu kosmetycznego z siedzibą w Olsztynie.

Galeria strony internetowej Depilart

Zakres realizacji:
  • Ustalenie fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie treścią
  • Przeprowadzenie optymalizacji
  • Filmy instruktażowe
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo