Strona główna » Realizacje » Beata Romaszko

Realizacja strony internetowej ginekolog Beata Romaszko Olsztyn

Beata Romaszko - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Beata Romaszko
Lek. med. Beata Romaszko jest lekarzem ginekologiem – położnikiem, gabinet Pani Beaty położony jest w Olsztynie na ulicy Kołobrzeskiej. Pani Beata to lekarz z dużym doświadczeniem ciągle pogłębiającym swą wiedzę o czym świadczą liczne certyfikaty zdobywane na różnego rodzaju szkoleniach czy sympozjach. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt co razem daje doskonałej jakości ofertę.

Zakres realizacji strony internetowej

Strona internetowa posiada łatwy w obsłudze system CMS, pozwalający na szybkie i łatwe wprowadzanie zmian na witrynie. Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi strony www jak i nagrane zostały filmy instruktażowe  pokazujące krok po kroku możliwości panelu administracyjnego. Doskonale rozumiemy, że nasi kl ienci, często to osoby bardzo zajęte, i prowadzenie strony musi być procesem łatwym i bezproblemowym. Filmy pozwalają na szybkie przypomnienie sobie funkcjonalności systemu CMS w który została wyposażona ta strona internetowa.

Witryna gabinetu ginekologicznego Pani Beaty została zoptymalizowana pod kontem pozycjonowania. Dużą uwagę przykładamy by nasze projekty były inwestycją, która pracuje na siebie i zarabia. Efektem tego są wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania strony internetowej Pani Romaszko, bez stałego pozycjonowania tej strony www. Witryna została „uzbrojona” w moduły, które pomagają w zdobywaniu jak najwyższych pozycji w Google.

Założenia co do projektu graficznego były takie aby strona internetowa była maksymalnie przejrzysta i łatwa w obsłudze. Mam wrażenie, że dobrze spełniliśmy oczekiwania naszego klienta. Sesja fotograficzna pomogła w budowie strony gdzie można było pokazać profesjonalnej jakości fotografie tak potrzebne przy stronach internetowych.

Treść i niektóre zdjęcia zostały przeniesione z poprzedniej strony, która była wykonana w technologii flash, co niosło ze sobą pewnego rodzaju problemy techniczne. Kiedyś bardzo modna technologia flash obecnie zanika z powodów pozycjonowania oraz trudnościach związanych z administracją takiej strony internetowej.

Estymo – strony internetowe Olsztyn, serdecznie zaprasza do odwiedzin strony internetowej i zapoznania się z oferta Pani Beaty Romaszko.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
  • Szkolenie
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo