Strona główna » Realizacje » Akademia Piłkarska Ostróda

Realizacja serwisu www Akademii Piłkarskiej w Ostródzie

Akademia Piłkarska Ostróda - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Akademia Piłkarska Ostróda
Miło nam pochwalić się stworzeniem strony www Akademii Piłkarskiej z siedzibą w Ostródzie. Młodzi piłkarze Akademii Piłkarskiej swoje umiejętności zdobywają pod okiem ambitnej i doświadczonej kadry trenerskiej. Sukcesy sportowe zawodników są ważnym aspektem działalności AP, ale jednak nie najważniejszym. Ta Akademia to nie tylko treningi, mecze i sportowa rywalizacja, to również Rodzinne Pikniki czy Spotkania Świąteczne.

Opis realizacji strony www Akademii Piłkarskiej

Strona www Akademii Piłkarskiej z siedzibą w Ostródzie ma na celu zbieranie informacji z działalności Akademii i grupowanie całej społeczności w okół strony internetowej. Młodych piłkarzy, ich rodziców jak i sponsorów. Stworzyliśmy stronę www z właśnie z tą myślą aby była na wskroś nowoczesna, przejrzysta i czytelna. Na stronie głównej został wdrożony moduł przedstawiający najnowsze aktualności z życia Akademii Piłkarskiej. Menu strony www jest ciągle dostępne,  mimo przewijania strony www w dół i umożliwia wygodną nawigacje między podstronami strony internetowej. Kolejny pasek u dołu strony www to logotypy sponsorów Akademii Piłkarskiej.

Na potrzeby tej strony internetowej została stworzona wersja na smartfony. Jest to bardzo dobre rozwiązanie pozwalające na znacznie lepsze efekty prędkości ładowania się strony www. Umożliwia rezygnację z dużych obrazów czy niepotrzebnego kodu HTML, ma duży wpływ na pozycjonowanie strony www i wygodę osób, które przeglądają stronę.

Panel administracyjny strony internetowej AP został wyposażony w szereg udogodnień pozwalających na wygodne i łatwe zarządzanie treścią witryny. Administrator może dzielić tekst na równoległe i responsywne kolumny, dodawać przyciski, cytaty, własne menu, wstawiać filmy z YouTube i z własnego dysku oraz wiele innych.

Zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową Akademii Piłkarskiej Ostróda a także zachęcamy młodych piłkarzy do zapisów. Powierz karierę piłkarska Twojego dziecka profesjonalistom!

Galeria strony internetowej AP Ostróda

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja
  • Filmy instruktażowe
  • Szkolenie
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo