Strona główna » Realizacje » Palestra

Realizacja strony internetowej fitness clubu Palestra w Olsztynie

Palestra - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Palestra
Fitness club Palestra z którym mieliśmy przyjemność współpracować, to klub z tradycją, istnieje od roku 1993. Palestra to placówka szkoleniowa oraz centrum rekreacyjne. W Palestrze prowadzone są ogólnopolskie szkolenia instruktorów różnorodnych form fitness. To już drugi projekt realizowany dla Klienta, wcześniejsza praca to sklep internetowy „Muzyka do aerobiku”.

Zakres realizacji strony Palestra Olsztyn

Strona internetowa fitness clubu Palestra została wyposażona w kilka modułów znacznie ułatwiających życie administratorowi strony. Jednym z nich to system sąd, dzięki temu elementowi właściciel w bardzo prosty sposób jest w stanie zbadać opinie swoich klientów dotyczących usług w klubie. Ilość pytań jest nie ograniczona, sądy są odpowiednio zabezpieczone przed kilkukrotnym głosowaniem, co zniwelowałoby efektywność tego elementu strony www Palestra.

Kolejnym elementem, który warto opisać, jest moduł służący do tworzenie i edycji zaawansowanych tabel. Administrator w graficzny sposób może dodawać wiersze czy kolumny. Jest w stanie umieszczać np. zdjęcia w danych komórkach. Moduł ten posłużył przede wszystkim do zbudowania „Grafiku zajęć”. Występuje tam dość rozbudowana tabela, gdzie administrator może przydzielić stopień intensywności zajęć, dodawać szczegółowe opisy itd. Kolejną zaleta tego modułu jest poprawność kodu HTML co ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej. Administrator nie kopiuje tabeli z Worda lecz sam w prosty sposób tworzy zaawansowane tabele.

Estymo – strony internetowe Olsztyn, przeprowadziło pełną optymalizację strony www pod kątem pozycjonowania. Jak istotny jest ten element w obecnych czasach chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. Wraz z klientem opracowane zostały frazy kluczowe pod które witryna została stworzona. Dodatkowo strona została wyposażona w moduł automatycznie generujący mapę strony, moduł nie tylko ułatwia indeksację strony www ale również informuje wyszukiwarki o zmianach, które zostały wprowadzone. Dodatkowo wprowadziliśmy moduł ułatwiający pisanie artykułów pod kontem pozycjonowania.

W dbałości o dalszy rozwój witryny, Estymo – strony internetowe Olsztyn, stworzone zostały filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku zasady funkcjonalności panelu administracyjnego. Gwarantuje to, że administrator strony www jest w stanie samodzielnie wprowadzać i rozwijać swoją stronę internetową.

Zapraszamy do zapoznania się z stroną fitness clubu Palestra z siedzibą w Olsztynie oraz zachęcamy do zapisów i czynnego udziału w Palestrze. Specjaliści dobiorą odpowiedni zestaw ćwiczeń dla każdego, sprawność fizyczna to zdrowie i dobre samopoczucie, Estymo – strony www Olsztyn polecamy!

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo