Strona główna » Realizacje » S7 cars

Realizacja strony internetowej S7 cars

S7 cars - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - S7 cars
Wdrożyliśmy w życie stronę internetową wypożyczalni samochodów S7 CAR RENTAL. Firma jest pierwszą wypożyczalnią samochodów w Ostródzie. Dynamiczny rozwój i stałe poszerzanie wachlarza ofertowego w zakresie zarówno pojazdów, jak i świadczonych usług, zaowocował powstaniem filii w Poznaniu, Warszawie i Gdańsku. Dzięki temu firma jest w stanie zapewnić profesjonalną obsługę na obszarze Polski zachodniej, centralnej i północnej.

Opis realizacji strony internetowej S7 Cars

Strona internetowa S7 Cars to połączenie nowoczesności i optymalizacji pod kątem pozycjonowania. Strona główna, strony www została wykonana w stylu one-page. Przestawione zostały tam najważniejsze elementy opisujące ofertę i rodzaj działalności firmy. Na stronie głównej losowo wyświetlane są samochody z floty wypożyczalni, w ten sposób za każdym razem przedstawiane są inne samochody.

Na każdej podstronie witryny internetowej S7 Cars administrator jest w stanie wstawić na górze strony, odpowiednie zdjęcia powiązane tematycznie z treścią. W przypadku braku dodania zdjęcia wyświetlana jest fotografia standardowa, przedstawiająca samochód. Element ten wprowadza na podstrony witryny ciekawy efekt wizualny. Obrazy są generowane automatycznie, administrator wyłącznie musi wprowadzić obraz w odpowiednich wymiarach.

Podstrona flota wyświetla nam przydzielone do odpowiednich grup samochody. Poszczególne wpisy z samochodami są pobierane z bazy danych i publikowane na pojedynczej podstronie “flota” w odpowiednich podgrupach. Pozwala to na wyświetlanie dowolnej liczby aut w danej podgrupie a całość jest wyświetlana na jednej podstronie.

Strona od początku do końca została rozpisana pod ustalone wcześniej z klientem frazy kluczowe. Takie konstruowanie stron internetowych znacznie ułatwia pozycjonowanie strony. Estymo – strony internetowe Olsztyn, przykłada dużo starań aby strona nie tylko doskonale wyglądała ale również przynosiła wymierne korzyści w postaci jak największej liczbie odwiedzin i zdobyciu potencjalnych klientów.

Strona www S7 Cars została wyposażona w automatycznie generującą się mapę serwisu, ułatwia to indeksowanie poszczególnych podstron. Dodatkowo wdrożyliśmy w tym przypadku moduł do analizy treści pod kątem pozycjonowania i właściwego układania treści, dodawania nagłówków i dzielenia treści tak aby była ona przyjazna użytkownikowi.

Strona internetowa posiada również wersje na smartfony, ułatwiającą poruszanie się po stronie właścicielom smartfonów. Dzięki temu również szybkość ładowania strony znacznie wzrasta co również ma wpływ na efekty pozycjonowania strony internetowej.

Zapraszamy do odwiedzin witryny i zapoznania się z ofertą wypożyczalni samochodów S7 Cars.

Galeria strony www S7 Cars

 

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie treścią
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
  • Filmy instruktażowe
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo