Strona główna » Realizacje » Wieliczko

Realizacja strony internetowej bank zdjęć Wieliczko

Wieliczko - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Wieliczko
Strona internetowa Olsztyn – Mieczysława Wieliczko – bank zdjęć. Pan Wieliczko fotografią zajmuję się od ponad 40 lat. Jest długoletnim członkiem Związku Polskich Artystów Fotografików. Strona www proponuje szeroki wybór zdjęć pejzażowych, architektury, natury, ludzi itp.. Zasób zdjęć będzie się sukcesywnie zwiększał w trakcie ich opracowywania.

Zakres realizacji strony internetowej Wieliczko

Strona internetowa została wyposażona w moduł umożliwiający szybki podgląd danego zdjęcia. Moduł na stronie www po najechaniu na ikonę danej fotografii wyświetla ją odpowiednio powiększoną z zachowaniem proporcji. Moduł wyświetla powiększone zdjęcie odpowiednio do rozdzielczości monitora przeglądającego stronę internetową i wyświetla zdjęcie w odpowiedniej pozycji tak aby było widoczne w zależności od pozycji.

Kolejnym rozwiązaniem zastosowanym na tej stronie internetowej, zaprojektowanej przez Estymo – strony www Olsztyn, jest szybka wyszukiwarka zdjęć na stronie www Pana Wieliczko. Omija ona określone kategorie, wyszukuje jedynie zdjęcia, które są opublikowane na stronie internetowej. Umożliwia wyszukiwanie zdjęć względem ID danej fotografii, umieszczonej w odpowiedniej kategorii strony internetowej.

System CMS zastosowany przy tej stronie www pozwala na trzy stany publikacji danego artykułu:

  1. opublikowany;
  2. szkic – dostępny wyłącznie dla administratora strony www;
  3. oczekujący na publikację – udostępnić go może wyłącznie administrator strony internetowej.

Łatwy w obsłudze system strony www pozwala na nieograniczony rozwój i rozbudowę kategorii zdjęć na stronie Wieliczko – bank zdjęć. System pozwala również na łatwą budowę rozwijanego menu strony internetowej i przedstawienie bogatej oferty zdjęć przeglądającym stronę www. Usunięte przypadkowo artykuły trafiają do „kosza” i w każdej chwili administrator strony www jest w stanie odzyskać przypadkowo utracone dane.

Na potrzeby strony internetowej Wieliczko, stworzone zostało konto Google, podczepiliśmy Google Analitics, pozwalające między innymi na śledzenie ilości odwiedzin, lokalizację odwiedzających itd.. Wykorzystaliśmy również Narzędzia dla Webmastera (usługa Google), do analizy strony internetowej oraz podczepienia automatycznie generowanych map strony www. Wszystkie te usługi Google są w obecnych czasach standardem jeśli chodzi o strony internetowe. Wszystkie wdrożone przez Estymo – strony www Olsztyn projekty są wyposażone w co najmniej dwie usługi Google.

System w który została wyposażona strona internetowa Pana Wieliczko, automatycznie wyświetla losowe podobne zdjęcia do obecnie przeglądanego, pozwala to na łatwa nawigację i wygodny wybór danej fotografii zamieszczonej na stronie internetowej. Formularz, który wyświetla się przy każdej oferowanej fotografii pozwala na szybki kontakt z właścicielem i wygodny zakup zdjęcia. System Tagów na stronie internetowej umożliwia tworzenie nieskończonej ilości podkategorii dla danych grup fotografii.

Strona www została napisana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły o czym świadczy wynik Validacji W3C – otwórz, oraz prawidłowy szablon CSS – sprawdź .

Zachęcamy  do odwiedzenia strony internetowej Mieczysława Wieliczko- bank zdjęć, wdrożonej przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, i zapoznanie się z bogatą ofertą przepięknych zdjęć.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo