Strona główna » Realizacje » WEGA

Realizacja strony www osrodka wypoczynkowego nad morzem Wega w Kołobrzegu

WEGA - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - WEGA
Internetowa strona www Wega – Ośrodek Kolonijno Wczasowy, położony w Kołobrzegu, 250 metrów od pasa nadmorskiego. Strona www przedstawia ofertę wypoczynku nad morzem dla wycieczek, koloni czy osób prywatnych.

Zakres realizacji strony internetowej Wega

Strona www została wyposażona w wersję na telefony komórkowe i tablety. Pozwoli to na wygodne korzystanie ze strony internetowej wszystkim użytkownikom, nie zależnie od urządzenia końcowego na którym strona internetowa ośrodka Wega będzie wyświetlana.

W tej stronie internetowej wykonanej przez Estymo – strony www Olsztyn, zostały połączone elementy flash z jQuery, co myślę dały ciekawy efekt wizualny a także umożliwia umieszczenie dowolnej ilości wartościowej treści co ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej.

Wykonaliśmy również na potrzeby tej strony www stronę na Facebooku, z którą można zapoznać się pod adresem https://www.facebook.com/WegaKolobrzeg .

Strona internetowa Ośrodka Wczasowo Kolonijnego WEGA została wyposażona w formularz kontaktowy, który umożliwia łatę nawiązanie kontaktu z właścicielami ośrodku. Administrator strony internetowej WEGA prosty sposób może rozwijać ten formularz kontaktowy, dodawać pola formularzu oraz np. dodawać adresy e-mail na które będą przychodziły wiadomości od potencjalnych klientów.

System CMS, w który została wyposażona ta strona internetowa, pozwala na dodanie podstron czy kategorii. Umożliwia rozwój strony www w praktycznie dowolny sposób. Administrator internetowej strony www WEGA, szybko może dodać kolejna ofertę ośrodka lub zmienić ofertę specjalną, która jest wyświetlana na każdej podstronie strony internetowej Ośrodka Wczasowego WEGA.

Slider występujący na stronie głównej, jest to główny element strony www, jest w pełni edytowalny i pozwala na umieszczenie, wyróżnienie jakiejś oferty, ważnego podpunktu w bogatej ofercie Ośrodka WEGA. Pozwala to na zwrócenie uwagi klientów na ważne wydarzenia czy punkty ofertowe Ośrodka Wczasowo Kolonijnego WEGA.

Strona internetowa WEGA, stworzona przez Estymo strony internetowe Olsztyn, została zoptymalizowana pod katem pozycjonowania, SEO. Wyposażyliśmy stronę www WEGA, w moduł SEO, sprawdzający treść wpisu pod kątem pozycjonowania oraz automatycznie generującą się mapę strony www.

Internetowa strona www WEGA została powiązana z Facebookiem i innymi portalami społecznościowymi, w łatwy sposób przeglądający stronę internetową mogą udostępnić ciekawe i godne polecenia informacje. Estymo – strony internetowe Olsztyn wprowadziło również w tym przypadku możliwość komentowania danych materiałów na stronie internetowej. System komentarzy powiązany jest z Facebookiem, komentujący publikują swoje wypowiedzi na swoich profilach na Facebooku, tym samy zwiększają liczbę potencjalnych klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze strona internetową i wypoczynku nad morzem w Kołobrzegu. Oczywiście w Ośrodku Kolonijno Wczasowym WEGA.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo