Strona główna » Realizacje » Studio Tkanin

Realizacja strony internetowej Studio Tkanin w Olsztynie

Studio Tkanin - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Studio Tkanin
Strona www Studia Tkanin Anna Bułło z siedzibą w Olsztynie. Pani Anna Bułło w swojej ofercie posiada wysokiej jakości tkaniny, tapety oraz pościel. Są to produkty znanych i cenionych projektantów. Oferta charakteryzuje się bogatym wyborem tkanin zasłonowych, firanowych i obiciowych, tak aby zrealizować fantazję i zaspokoić najbardziej wyszukane gusta.

Na potrzeby strony internetowej Studio Tkanin Olsztyn, wykonaliśmy pełną sesje fotograficzną, zrobiliśmy setki zdjęć wnętrza sklepu jak i zewnątrz. Dzięki temu strona internetowa Pani Anny Bułło posiada niepowtarzalne zdjęcia przedstawiające bogaty asortyment.

Zakres realizacji strony internetowej Studio Tkanin

Cała strona www rozpisana została w technologii responsive co pozwala  oglądać stronę dostosowaną na każdym urządzeniu mobilnym. Wszystkie elementy odpowiednio się skalują i przy każdej rozdzielczości na komputerach stacjonarnych, strona internetowa zajmuje 100% szerokości okna przeglądarki internetowej. Efekt ten pozwala oglądać zdjęcia w odpowiedniej wielkości.

Strona internetowa posiada responsivny slider zdjęć, który został użyty na stronie głównej witryny www Studia Tkanin Olsztyn. Dzięki temu administrator jest w stanie w prosty sposób dodawać tam elementy graficzne jak i opisy. System samodzielnie przycina i pozycjonuje dane fotografie oraz optymalizuje je pod kontem SEO. Pozwala to na samodzielną rozbudowę serwisu i szybkie przedstawienie oferty specjalnej, na którą chce zwrócić uwagę potencjalnych klientów.

Witryna Pani Anny Bułło została napisana pod ustalone wcześniej frazy kluczowe co pozwala na szybkie pozycjonowanie strony internetowej. Odpowiednie kodowanie, optymalna budowa strony www ma duży wpływ na wyniki wyszukiwania. Czym wyższe pozycje w wyszukiwarkach tym większe korzyści naszych klientów z poczynionych inwestycji w stronę internetową.

Dodatkowe elementy w które została wyposażona strona Pani Ani to elastyczna i łatwa w obsłudze galeria zdjęć, moduł badający treść pod kontem pozycjonowania, kanał RSS, mapa strony, system zarządzania treścią. Wszystkie te elementy pozwalają właścicielowi na samodzielna obsługę oraz rozbudowę serwisu internetowego.

Stworzyliśmy również profile firmy na Facebooku i Google +. Pozwala to na poszerzenie potencjalnych klientów zainteresowanych ofertą Studia Tkanin z siedzibą w Olsztynie.  System Google Analitics pozwala na precyzyjne śledzenie ilości odwiedzin oraz określenie lokalizacji osób zainteresowanych ofertą przedstawioną na tej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną i bogatą ofertą.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Opracowanie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • System CMS do zarządzania treścią
  • Pozycjonowanie
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo