Strona główna » Realizacje » Studio Fotografii

Realizacja strony www Studio Fotografii

Studio Fotografii - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Studio Fotografii
Strona internetowa Studia fotografii kulinarnej Artura Rogalskiego. Firma fotografią kulinarną zajmuje się od 1990 roku. Specjalizuje się w wykonywaniu zdjęć kulinarnych , przygotowywaniu i stylizacji potraw oraz opracowywaniu przepisów.

Zakres realizacji strony internetowej

Jednym z głównych założeń przy budowie tej strony internetowej było przedstawienie zdjęć Pana Artura Rogalskiego, skromna grafika strony miała „nie przeszkadzać” w zapoznaniu się z portfolio, które zostało umieszczone na stronie www Studia Fotografii Artur Rogalski. Strona internetowa została wyposażona w moduł do wyświetlenia dowolnej ilości zdjęć w dziale „portfolio”. Zdjęcia są automatycznie posortowane, istnieje również możliwość sortowania ręcznie zdjęć, ustawienia automatycznego sortowania względem nazwy pliku, ID zdjęcia, daty dodania, rosnąco oraz malejąco. Wielkości ikon oraz samych fotografii są ustawiane automatycznie.

Strona www Studia Fotografii Kulinarnej została wyposażona w moduł optymalizacji wszystkich zdjęć, administrator jednym kliknięciem może przystosować fotografie pod kątem SEO. Pozwala to na szybsze ładowanie się strony internetowej co także ma wpływ na wyniki pozycjonowania strony internetowej. Procentowo jest wyświetlany wynik optymalizacji, administrator strony www Studio Fotografii jest w stanie również wybierać pojedyncze zdjęcia do optymalizacji pliku.

Internetowa strona www Pana Artura Rogalskiego wyposażona została w pełni edytowalny slider na stronie głównej. Moduł pozwala na wstawienie i edycję zdjęć, które pojawiają się od razu na pierwszej stronie. Administrator strony www jest w stanie ustawić kolejność wyświetlanych zdjęć, fotografie wyświetlane są losowo tak, że praktycznie za każdym wejściem na stronę Studia Fotografii Kulinarnej wyświetlane jest inne zdjęcie startowe. Animacja tych zdjęć również przebiega losowo i automatycznie.

Strona www została wyposażona w automatycznie generującą się mapę witryny oraz moduł ułatwiający pozycjonowanie strony.

Estymo – strony www Olsztyn przygotowało także filmy instruktażowe przedstawiające krok po kroku obsługę strony internetowej, ułatwia to naszym klientom samodzielną obsługę i rozwój stworzonych przez nas stron internetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z bardzo „smacznymi” zdjęciami wykonanymi przez Pana Artura i skorzystania z oferty jego firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo