Strona główna » Realizacje » Saska

Realizacja strony www agencji reklamowej Saska Olsztyn

Saska - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Saska
Nowa odsłona strony internetowej agencji reklamowej Saska z Olsztyna. Główną ofertą tej profesjonalnej agencji reklamowej to gadżety reklamowe oraz odzież reklamowa. Agencja posiada wieloletnie doświadczenie w tej branży i ciągle się rozwija o czym świadczy nowa strona internetowa i ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów agencji Saska. Jest to już druga wersja strony internetowej, którą wdrożyło w życie Estymo - strony internetowe Olsztyn. Jest nam bardzo miło, że poprzednia strona odniosła taki sukces i pomogła w promocji usług tej firmy. Dołożyliśmy wszelkich starań aby nowa odsłona strony www cieszyła się równie dużym zainteresowaniem klientów.

Opis realizacji strony internetowej Saska Olsztyn

Poprzednia wersja strony internetowej służyła właścicielowi 6 długich lat. I mimo doskonałych wyników pozycjonowania strony postanowiliśmy odświeżyć wizerunek firmy w internecie. Przede wszystkim zmienił się projekt graficzny z zachowaniem kolorystyki i funkcjonalności. Strona została rozpisana zgodnie z obowiązującymi standardami w technologii responsive web design. Na każdym urządzeniu końcowym użytkownik jest w stanie wygodnie poruszać się po stronie www.

Na potrzeby tej strony internetowej przygotowana została wersja na smartfony, rozwiązanie to pozwala na osiągnięcie lepszych wyników jeśli chodzi o prędkość ładowania się strony. Prędkość ładowania, rozmiar kodu i zdjęć ma wpływ na pozycjonowanie strony www i zadowolenie użytkowników z braku oczekiwania na pojawienie się treści. Mimo obszernej zawartości graficznej strona osiągnęła zadowalające wyniki prędkości https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/?url=http%3A%2F%2Fwww.saskastudio.pl%2F&tab=desktop . Pomogła w tym kompresja kodu html i javascript.

Estymo – strony internetowe Olsztyn, przeprowadziło optymalizację treści, zdjęć i kodu hrml pod kątem pozycjonowania, tak aby strona nie tylko wyglądała nowocześnie ale utrzymała swoje wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania. Zmieniła się strategia firmy a więc nacisk został położony na inne frazy kluczowe. Wszystkie te elementy mają doprowadzić do osiągnięcia zamierzonych celów marketingowych agencji reklamowej Saska Olsztyn.

Strona została wyposażona w moduł pozwalający na dodawanie katalogów zewnętrznych czy plików PDF w których jest zawarta oferta agencji Saska. Dzięki temu administrator strony internetowej może szybko i bezproblemowo poszerzać swoja bogatą ofertę o kolejne katalogi. Kolejnym nowym elementem na stronie firmy, który został wdrożony na potrzeby tego projektu to moduł newslettera. Element ten będzie pozwalał na budowanie bazy stałych odbiorców usług agencji reklamowej Saska.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową online jak i nawiązania współpracy z profesjonalną agencją reklamową, która ułatwi Ci promocję Twojej firmy czy produktu.

Galeria strony www Saska Olsztyn

 

Zakres realizacji:
  • Analiza konkurencji
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie grafiki do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo