Strona główna » Realizacje » La Vostra

Realizacja strony internetowej pizzerii La Vostra

La Vostra - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - La Vostra
Witryna internetowa nowej Pizzerii La Vostra w Olsztynie. Lokal mieści się w Olsztynie przy ulicy Warszawskiej, specjalnością pizzerii jest pizza QUATTRO FOMAGGI. W menu również można znaleźć kebab z mięsem drobiowym, zapiekanki z pieca, hamburgery, cheesburgery i frytki. La Vostra poleca także sałatki ze smażoną rybą, kurczakiem lub jajkiem i tuńczykiem.

Zakres realizacji strony internetowej La Vostra Olsztyn

Na potrzeby tego projektu stworzona została od początku do końca kompletna wizualizacja firmy. Rozpoczynając od logotypu, wizytówek, ulotek, banerów, sesji fotograficznej a kończąc na stronie internetowej oraz strony na Facebook’u i Google +. Głównym założeniem projektu graficznego to pokazanie w żywych kolorach oferty pizzerii a więc soczystej i gorącej pizzy. Mamy nadzieję, że udało nam się spełnić ten cel i patrząc na witrynę nabraliście ochotę na soczysta „Włoszkę” …

W skład projektu było stworzenie profilu na Facebook’u i zdobycie zainteresowania tą stroną. Profil zdobył spore zainteresowanie co potwierdza ponad 1000 lików w dość krótkim okresie czasu. Atrakcyjność i zainteresowanie ułatwiają liczne konkursy z nagrodami.

Strona www Pizzerii La Vostra Olsztyn została zoptymalizowana pod kątem przyszłego pozycjonowania. Odpowiednio nazwane pliki graficzny, meta tytuły i opisy maja wpływ na wyniki w wyszukiwarkach. Niestety w tym przypadku nie można było wzbogacić strony obszerną treścią i stworzyć treść pod kątem pozycjonowania co również ma duży wpływ na wyniki pozycjonowania stron internetowych. Witryna Pizzerii La Vostra została wyposażona w moduł automatycznie generujący mapę serwisu co pomaga w szybkiej indeksacji wprowadzanych zmian. Dodatkowo zainstalowany został moduł badający treść pod katem pozycjonowania. Pomaga to administratorowi strony na badanie treści pod danymi frazami kluczowymi jest to duże ułatwienie jesli chodzi o samodzielne pozycjonowanie stron.

Administrator w prosty sposób może samodzielnie wprowadzić zmiany na stronie, dodać promocje czy też zmienić ceny w menu. Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi systemu CMS.

Estymo – strony www Olsztyn poleca wszystkim przepyszne pizze, które oferuje ta firma. Mieliśmy okazję spróbować i ze spokojnym sumieniem mogę napisać, że jest to jedna z najsmaczniejszych pizz w Olsztynie. Zapraszamy do odwiedzin strony, jak i odwiedzin lokalu czy składania zamówień telefonicznych.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo