Strona główna » Realizacje » Optima

Realizacja strony www dla firmy Optima w Olsztynie

Optima - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Optima
Strona www wykonana dla firmy Optima z siedzibą w Olsztynie. Optima istnieje na rynku od 1993 roku. Działa w szeroko pojętym sektorze utrzymania czystości. Od lat współpracuje z czołowymi światowymi i krajowymi producentami środków chemicznych i artykułów papierniczo-higienicznych.

Zakres realizacji strony internetowej Optima Olsztyn

Strona internetowa Optima została wyposażona w moduł translatora, umożliwia to tłumaczenie całej zawartości strony www na 36 języków. System tagów, grup kategorii, który  posiada strona www firmy Optima Olsztyn, umożliwia grupowanie dowolnej ilości wątków w jednej kategorii. Strona www przedstawia bogatą ofertę firmy w dziale środków i maszyn czyszczących. Przy każdym produkcie na stronie internetowej istnieje formularz kontaktowy, pozwala on zadać pytanie odwiedzającemu stronę www, dotyczące dokładnie przeglądanego właśnie produktu. Nawigacja pozwala na przeglądanie następnego i poprzedniego produktu na stronie.  Strona www Optima Olsztyn to praktycznie katalog produktów zawierających się w ofercie firmy.

Strona www, wdrożona przez estymo- strony www Olsztyn, firmy Optima posiada automatyczny generator map strony internetowej. Pinguje (przesyła informacje do wyszukiwarek) o każdej zmianie na witrynie internetowej. Strona posiada również kanał RSS pozwalający na przeglądanie najnowszej treści strony www bez konieczności przeglądania strony internetowej. Istnieje możliwość importowania na swoją stronę www poprzez kanał RSS, najnowszych informacji ze strony internetowej Optima.

Strona firmy Optima Olsztyn posiada, również moduł szybkiego wyszukiwania treści na stronie. Pozwala to na wyszukiwanie interesującego produktu w łatwy i szybki sposób.  Rozbudowane menu strony Optima, składa się aż z czterech pod grup. System CMS pozwala na bardzo łatą obsługę tak rozbudowanego menu strony www. Dodawanie działów, zamiana kolejności czy wprowadzanie linków zewnętrznych.

Podział na grupy tematyczne produktów na stronie www firmy Optima ułatwia wyszukanie danych produktów dla danej branży tematycznej. Rozbudowa danych grup tematycznych jest praktycznie nie ograniczona i występuje na każdej podstronie strony internetowej Optima Olsztyn.

Estymo – strony internetowe Olsztyn przeprowadziło szkolenie z zakresu obsługi strony www tak aby administrator strony internetowej w prosty i szybki sposób wprowadzał samodzielnie zmiany na stronie swojej firmy. Strona została od początku do końca napisana pod dane frazy do pozycjonowania. Wszystkie rozmiary ikon generują się automatycznie, również opisy „alt” generują się automatycznie. Każdy obraz na stronie www firmy Optima Olsztyn posiada swój tekst alternatywny co ma wpływ na pozycjonowanie strony internetowej Optima.

Zachęcamy  do odwiedzenia strony www firmy Optima Olsztyn i zapoznania się z ich bogata ofertą.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Szkolenie z zakresu obsługi strony www
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo