Strona główna » Realizacje » Nisha-DS

Realizacja sklepu internetowego z biżuterią artystyczną Nisha DS

Nisha-DS - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Nisha-DS
Strona internetowa Pani Doroty Skrzeczyńskiej, która zajmuje się projektowaniem i tworzeniem biżuterii artystycznej. Na stronie znajdziecie przykładowe prace Pani Doroty oraz informacje dotyczące procesu tworzenia biżuterii.

Zakres realizacji strony internetowej Nisha-DS

Głównym zamierzeniem przy projektowaniu tej strony internetowej było przedstawienie piękna biżuterii, którą wykonuje Pani Dorota. Aby to osiągnąć postanowiliśmy ograniczyć kolorystykę do minimum, a całą stronę www wykonać w odcieniach szarości. Dzięki czemu zdjęcia biżuterii dobrze wybijają się z całości.

Strona została wyposażona w moduł przedstawiający na stronie głównej najnowsze prace Pani Doroty. Element jest ruchomy, zajmuje stosunkowo mało miejsca a w łatwy sposób odwiedzający serwis jest w stanie przejrzeć najnowsze prace Nishy-DS. Moduł ten jest zainstalowany na każdej podstronie serwisu, znacznie ułatwia to nawigację i pozwala na wygodne zapoznanie się z pracami Pani Doroty. Biżuteria prezentuje się znakomicie i wzbogaca każdą podstronę strony internetowej Pani Doroty.

Podstrona realizacje została wyposażona w duże, automatycznie generujące się ikony. Internauta może podziwiać szczegóły biżuterii bez w chodzenia w dane podstrony. Pozwala to na doskonałe przedstawienie realizacji firmy Nisha-DS. W tym przypadku najważniejsze są detale i dzięki temu rozwiązaniu odwiedzający stronę jest w stanie się z nimi zapoznać.

Podstrona danej biżuterii  pozwala na wyświetlenie powiększonych zdjęć biżuterii oraz wysłanie formularza z zapytaniem dotyczącym danego produktu. Po wciśnięciu przycisku formularz kontaktowy, z lewej strony pojawia się formularz, który po kompletnym wypełnieniu zostaje wysłany na adres pocztowy Pani Doroty.

Strona została wyposażona w moduł badający treść podstrony serwisu internetowego pod kontem pozycjonowania. Pozwala to właścicielowi na samodzielne pozycjonowanie i pisanie artykułów pod kontem danej frazy kluczowej. Dodatkowo zainstalowana została automatycznie generująca się mapa strony, informująca najpopularniejsze wyszukiwarki o zmianach, które miały miejsce na stronie internetowej Pani Doroty.

Zapraszamy do odwiedzin strony www Nisha-DS oraz zakupu przepięknej i niepowtarzalnej biżuterii artystycznej.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS do zarządzania treścią
  • Wsparcie techniczne
  • Filmy instruktażowe
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo