Strona główna » Realizacje » Nauki Jazdy Świt

Realizacja strony internetowej ośrodka szkolenia kierowców Świt Ostróda

Nauki Jazdy Świt - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Nauki Jazdy Świt
Strona internetowa Ośrodka Szkolenia Kierowców Świt w Ostródzie. Firma istnieje od 1998 r. i pozwoliła już setkom osób uzyskać prawo jazdy. Wysoka zdawalność i miła atmosfera to główne elementy charakteryzujące ten ośrodek kształcenia kierowców dla którego mieliśmy przyjemność wdrożyć stronę www.

Zakres realizacji strony internetowej OSK ŚWIT

Strona internetowa OSK ŚWIT skierowana jest przede wszystkim do osób młodych a więc powinna wyglądać świeżo i nowocześnie. Mamy nadzieję, że udało nam się osiągnąć zamierzony cel projektując tę stronę www. Mała ilość treści zasugerowała stworzenie strony internetowej wyświetlanej bez ładowania nowych podstron. Całość jest wyświetlana na stronie głównej witryny internetowej umożliwia to szybką nawigację pomiędzy działami strony internetowej. Każdy dział strony www OSK ŚWIT Ostróda posiada oddzielny design charakteryzujący się różnokolorowym tłem, kolorem i rozmieszczeniem nagłówków oraz treści. Nawigacja pomiędzy działami polega na przesuwaniu całej strony internetowej do góry lub w dół w zależności od położenia danego działu. Administrator strony w łatwy sposób może zarządzać treścią, dodawać zdjęcia czy tworzyć galerię fotografii.

Strona www Ośrodka Kształcenia Kierowców w Ostródzie wyposażona została w formularz umożliwiający zapisanie się na kurs bezpośrednio na stronie internetowej Ośrodka. Ten element znacznie ułatwia pracę właścicielowi firmy. Kursant wysyła swoje najważniejsze dane bezpośrednio na skrzynkę pocztową Ośrodka, następnie  ustalane są szczegóły co do warunków przeprowadzenia szkolenia przyszłego kierowcy.

Strona internetowa Świt Ostróda została zoptymalizowana pod kątem przyszłego pozycjonowania strony. W raz z klientem zostały opracowane frazy kluczowe pod które od początku do końca strona została stworzona. Pozwoli to na osiągnięcie zamierzonego celu, który został postawiony przed ta witryna internetową, a więc zdobycie potencjalnych klientów zamieszkujących Os tródę i okolice.

Estymo – strony internetowe Olsztyn przeprowadziło szkolenie w siedzibie firmy klienta z zakresu obsługi panelu zarządzania treścią w który wyposażona została ta strona internetowa. Pozwoliło to na samodzielną obsługę witryny oraz samodzielne wprowadzanie modyfikacji przez właściciela strony internetowej.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą i strona internetową Ostródzkiego Ośrodka Szkolenia Kierowców Świt. Miła atmosfera w której przeprowadzane są szkolenia oraz wysoka zdawalność gwarantuje Państwu zadowolenie z wyboru właśnie tej firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Założenia SEO, dobór fraz
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo