Strona główna » Realizacje » Meblux

Realizacja strony www Meblux

Meblux - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Meblux
Strona internetowa firmy Meblux, która zajmuje się projektowaniem i budowaniem mebli na wymiar. Firma działa już od 15 lat na terenie Olsztyna i okolic. Meblux podchodzi indywidualnie do każdego klienta a ich meble są naprawdę wysokiej jakości. Firma Meblux dla, której mieliśmy przyjemność stworzyć stronę internetową otworzyła właśnie stoisko firmowe w Galerii Handlowej Carrefour.

Zakres realizacji strony internetowej Meblux Olsztyn

Estymo – strony internetowe Olsztyn dużą uwagę przykłada do tworzenia stron www, które będą inwestycja a nie wyłącznie kosztem. Strona internetowa musi na siebie zarabiać. Aby osiągnąć ten cel na samym początku zostały ustalone z Klientem frazy do pozycjonowania, pod które zosta ła rozpisana ta strona. Frazy są dość konkurencyjne i bez zabiegów polegających na pozycjonowaniu tej strony, nie osiągnie swojego celu lecz dobrze zoptymalizowana strona internetowa to dobry początek promocji strony www w wyszukiwarkach. Pomogliśmy klientowi w doborze odpowiednich fraz, najczęściej wyszukiwanych czyli najbardziej opłacalnych. Pozycjonowanie właśnie pod te frazy przyniesie firmie największą ilość potencjalnych klientów. Nie wróżymy z fusów lecz podajemy dane, które pomagają w doborze odpowiednich fraz kluczowych pod które warto pozycjonować stronę internetową.

Strona www została wyposażona na stronie głównej w slider, do którego administrator w prosty sposób jest w stanie samodzielnie dodawać zdjęcia swoich produktów. Klient wgrywa odpowiednie zdjęcie a system, który obsługuje tę stronę internetową, robi resztę. Na pozostałych podstronach losowo wyświetlane są zdjęcia, które pojawiły się w sliderze, sprawia to że za każdym razem odwiedzający widzi inne zdjęcie.

Rozbudowane menu witryny pozwala właścicielowi na nie ograniczony rozwój swojej  strony internetowej. Filmy instruktażowe, które pokazują krok po kroku obsługę strony, pomagają w łatwiej administracji i zarządzaniu treścią strony www. Zawsze zachęcamy naszych Klientów do poświęcenia paru chwil i rozbudowie swoich stron internetowych.

Na potrzeby tego projektu stworzona została również strona na Facebooku oraz Google +. Media społecznościowe odgrywają coraz większą rolę w naszym życiu i warto zdobywać klientów również i tam. Przy takim temacie jak meble na wymiar, gdzie mamy dużą ilość ciekawych zdjęć media społecznościowe są wręcz koniecznością.

Zapraszamy do zapoznania się z strona internetową firmy Meblux Olsztyn dla której mieliśmy przyjemność stworzyć stronę www oraz do korzystania z doświadczenia i kreatywności tej firmy przy budowie mebli.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie strony do XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Filmy instruktażowe
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo