Strona główna » Realizacje » Kancelaria prawna B&Ć Olsztyn

Realizacja strony www Kancelarii prawnej B&Ć w Olsztynie

Kancelaria prawna B&Ć Olsztyn - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Kancelaria prawna B&Ć Olsztyn
Strona internetowa Kancelarii Radców Prawnych Borowa & Ćwiekowska z siedzibą w Olsztynie. Kancelaria B&Ć to dynamicznie rozwijająca się Kancelaria, która swoją ofertę kieruje zarówno do Klientów indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych. Każdą sprawę kancelaria B&Ć, poddaje wnikliwej analizie i zapewnia właściwy sposób postępowania. Zaufanie i satysfakcja Klientów Kancelarii stanowi dla zespołu prawników największą motywację do działania.

Opis realizacji strony internetowej kancelarii B&Ć

Strona internetowa Kancelarii Radców Prawnych Borowa &  Ćwiekowska powstała z myślą o przedstawieniu oferty Kancelarii w profesjonalny i czytelny sposób. Dobranie kolorów strony www oddaje urządzenie wnętrza Kancelarii. Strona została wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły a użyte kolory oddają klimat samej Kancelarii B&Ć.

Na początku tej realizacji została przeprowadzona analiza konkurencji i określone słowa kluczowe pod które w przyszłości strona będzie pozycjonowana. Mamy tutaj do czynienia z dość konkurencyjnymi frazami  dlatego strona musiała być napisana pod kątem danych fraz kluczowych z zachowaniem wymogów Google. Wyłącznie strona odpowiednio rozpisana z dobrą treścią ma szanse na osiągnięcie wysokich wyników w wyszukiwarkach.

Wszystkie realizacje naszej firmy są optymalizowane pod kątem szybkości ładowania się strony internetowej. Ma to wpływ na pozycjonowanie strony i nie irytuje użytkowników długim oczekiwaniem na wyświetlenie się treści strony. Długie oczekiwanie na wyświetlenie zawartości bardzo często eliminuje dana stronę. Nikt nie lubi czekać aż strona, sklep czy blog w końcu wyświetli się na komputerze czy smartfonie.

Na potrzeby tej realizacji została zbudowana wersja strony na telefony. Takie rozwiązanie pozwala na zoptymalizowanie, zmniejszenie obrazów i dostosowanie ich do potrzeb smartfonów których rozdzielczość znacznie odbiega od standardów komputerów stacjonarnych czy laptopów. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wczytywania zupełnie innych skryptów w zależności od urządzenia na którym wyświetlana jest strona internetowa. A wiec w skrócie ładowane pliki są inne dla wersji dla smartfonów a inne dla komputerów stacjonarnych. Pozwala to na znacznie przyspieszenie ładowania się witryny. Wyłącznie treść pozostaje identyczna.

W projekcie został użyty efekt paralaksy oraz skrypt umożliwiający na wprowadzenie animacji w zależności od przewijania strony www przez użytkownika. Daje to nam dodatkowy element interaktywności strony internetowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Kancelarii Radców Prawnych Borowa &  Ćwiekowska jak i sama stroną wykonaną przez naszą firmę.

Galeria strony Kancelarii B&Ć

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie treścią
  • Optymalizacja
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo