Strona główna » Realizacje » Janusz Piechociński

Realizacja strony www Janusz Piechociński

Janusz Piechociński - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Janusz Piechociński
Strona internetowa Pana Janusza Piechocińskiego, Prezesa PSL, Wicepremiera i Ministra Gospodarki. Janusz Piechociński Polski polityk, poseł na Sejm I, II, IV, VI i VII kadencji. Od 17 listopada 2012 prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego. Od 6 grudnia 2012 wiceprezes Rady Ministrów i minister gospodarki.

Zakres realizacji strony internetowej Janusza Piechocińskiego

Strona internetowa Janusz Piechociński została wyposażona w moduły Social Media pozwalające na powiązanie strony www z portalami społecznościowymi oraz proste dzielenie się treścią zawartą na stronie internetowej. Moduł Facebooka wyświetla osoby lubiące Fan Page Pana Janusza oraz umożliwia komentowanie artykułów i publikację treści tych komentarzy na profilach Facebooka komentujących.

Strona zaprojektowana i wdrożona przez Estymo – strony www Olsztyn, została wyposażona w moduł importu kanałów RSS. Pozwala to na automatyczne wyświetlanie najnowszych wiadomości z serwisów powiązanych tematycznie ze stroną internetową januszpiechociński.pl. Serwisy z których importowane są najnowsze wiadomości to www.zielonysztandar.com, blog Pana Janusza oraz strona www Ministerstwa Gospodarki. Strona www Pana Janusza Piechocińskiego posiada także własny kanał RSS umożliwiający innym import najnowszych wiadomości ze strony internetowej do własnych serwisów www.

Strona główna wyposażona została w moduł wyświetlający 5 najnowszych aktualności oraz 16 elementów składających się na multimedia, czyli filmy i galerie, które w łatwy sposób można przewijać i mieć szybki dostęp od razu ze strony głównej strony internetowej Pana Janusza Piechocińskiego. Pozwala to na szybkie zapoznanie się z najnowszymi informacjami, które są opublikowane na stronie internetowej.

Rozwijane menu umożliwia administracji serwisu www praktycznie nie ograniczoną rozbudowę strony internetowej. Estymo – strony www Olsztyn wprowadziło również w przypadku tej strony internetowej automatycznie generowane mapy strony, które ułatwiają właściwą indexację strony www oraz informują wyszukiwarki o zmianach wprowadzanych na stronie internetowej Pana Janusza.

System CMS wdrożony przez Estymo – strony internetowe Olsztyn, obsługujący stronę www Pana Piechocińskiego umożliwia administratorom serwisu internetowego łatwą publikację filmów, galerii zdjęć oraz treści. Filmy opublikowane na stronie samodzielnie zostają dopasowane do odpowiednich rozmiarów w zależności od położenia modułów.

Uruchomiliśmy również w tym przypadku Google Analitics pozwalający na obserwację ruchu na stronie, witryna internetowa została także umieszczona w Narzędziach dla Webmastera, kolejne przydatne narzędzie Google do analizy strony www.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Pana Janusza Piechocińskiego i polubienie jego profilu na Facebooku.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo