Strona główna » Realizacje » Isodomus

Realizacja strony internetowej przedsiebiorstwa Isodomus

Isodomus - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Isodomus
Strona internetowa dla firmy Isodomus, która zajmuje się produkcją i montażem ślusarki aluminiowej w tym ślusarki przeciwpożarowej w oparciu o renomowane systemy profili aluminiowych.

Zakres realizacji strony internetowej Isodomus

Nowa odsłona strony internetowej firmy Isodomus – produkcja i montaż ślusarki aluminiowej została zoptymalizowana pod względem merytorycznym oraz wyszukiwarek co ma wpływ na pozycjonowanie tej strony www. Uproszczony został cały system nawigacji strony internetowej tak aby nawigacja i znalezienie potrzebnych informacji była jak najbardziej uproszczona.  Moduł szybkiego wyszukiwania, który został wdrożony w tej stronie www ma również wpływ na szybkie odnalezienie potrzebnych informacji.

Responsive web design, które wdrożone zostało w tej stronie internetowej sprawia, że strona www dostosowuje się do rozdzielczości użytkownika. Na telefony komórkowe został napisany oddzielny szablon tak by użytkownicy urządzeń mobilny w wygodny sposób byli w stanie zdobyć potrzebne informacje. Wersja na telefony komórkowe jest maksymalnie uproszczona oraz pozbawiona niektórych elementów graficznych, sprawia to szybsze ładowanie się tej strony internetowej na telefonach komórkowych.

Stworzony został profil na Facebooku https://www.facebook.com/isodomus oraz kanał na Yutube gdzie firma będzie publikowała swoje filmy http://www.youtube.com/channel/UCbt6tPlr3kASowUmlvSt2Gw?feature=watch. Publikowane filmy na Youtube zostały również udostępnione na stronie internetowej firmy. Łatwy w obsłudze panel administracyjny umożliwia właścicielowi strony www publikacje różnorodnych materiałów na swojej stronie www.

Przeprowadzone zostało szkolenie z zakresu obsługi strony internetowej Isodomus. Bardzo ważnym elementem dobrze wykonanej strony internetowej jest możliwość samodzielnej administracji takiej strony www. Dodawanie kategorii, podstron, galerii czy plików multimedialnych. Wszyscy klienci Estymo – strony internetowe Olsztyn są w stanie samodzielnie rozwijać swoje witryny internetowe.

Strona www Isodomus została wyposażona w moduł ułatwiający samodzielne pozycjonowanie strony, automatycznie generującą się mapę strony, która dodatkowo informuje wyszukiwarki o zmianach wprowadzonych na stronie. Elementy te mają wpływ na zagadnienia SEO oraz szybkość indeksacji całej strony internetowej w wyszukiwarkach. Wdrożony moduł automatycznego tłumacza pozwala na poszerzenie kręgu potencjalnych klientów firmy Isodomus.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Isodomus – produkcja i montaż ślusarki aluminiowej, która oferuje kompleksową obsługę z zakresu ślusarki aluminiowej. Firma produkuje i montuje swoje produkty a więc omijamy pośredników co ma wpływ na atrakcyjne ceny tej firmy.

Galeria

Zakres realizacji:
  • Pomoc w budowie struktury strony
  • Projekt graficzny
  • Kodowanie XHTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo