Strona główna » Realizacje » Fotografia Kulinarna

Realizacja strony www Fotografia Kulinarna

Fotografia Kulinarna - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Fotografia Kulinarna
Nowa odsłona strony internetowej Fotografia Kulinarna - Artur Rogalski. Pan Artur to jeden z najlepszych w Polsce fotografów specjalizujący się w fotografii kulinarnej. Przeglądanie jego zdjęć powoduje nagły wzrost apetytu. Firma działa na rynku wydawniczym od 1990 roku, specjalizuje się w tworzeniu zdjęć kulinarnych, przygotowywaniu i stylizacji potraw oraz opracowywaniu przepisów. Jest nam niezmiernie miło, że mieliśmy przyjemność współpracować przy projekcie tej strony internetowej drugi raz.

Realizacja strony internetowej Fotografia Kulinarna

Strona internetowa Pana Artura Rogalskiego została wykonana w technologii one-page. Nie przechodzimy tu na inne podstrony serwisu lecz klikniecie w przycisk powoduje przesunięcie się strony do odpowiedniej sekcji witryny.

Projekt graficzny strony www został tak zaprojektowany aby nie przeszkadzać w odbiorze zdjęć, które to są głównym elementem tej strony internetowej. Administrator samodzielnie jest w stanie dodawać nowe zdjęcia do galerii, sortować je, odpowiednio podpisywać zdjęcia i je tagować. Posiada również możliwość edycji miniatur  co pozwala na dowolne kadrowanie fotografii. Strona jest w pełni funkcjonalna i umożliwia właścicielowi samodzielny rozwój witryny. Cały proces generowania miniatur, efektów jest generowany automatycznie co znacznie ułatwia pracę i zapewnia doskonałą prezentacje fotografii kulinarnej.

Strona www Fotografia Kulinarna została w pełni zoptymalizowana pod katem pozycjonowania jak i szybkości ładowania się strony. W testach Google szybkości ładowania się strony uzyskaliśmy bardzo wysoki poziom a mianowicie 96 punktów na 100 możliwych. Zapewnia to wygodę osób odwiedzających witrynę internetową oraz wysokie wyniki pozycjonowania.

Strona jest wykonana w technologii responsive web design, skaluje się od rozdzielczości HD do rozdzielczości użytkowników tabletów. Dla użytkowników smartfonów przygotowana została oddzielna wersja z galerią, która posiada znacznie mniejsze rozmiary ikon. Dzięki temu znacznie polepszyliśmy czas ładowania się strony i znowu w testach Google strona uzyskała ocenę na smartfony 90 punktów na 100 możliwych. Co w przypadku strony one-page  zawierającej tyle grafiki jest bardzo dobrym osiągnięciem.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną i przejrzenia bardzo “smacznych” zdjęć Pana Artura. Jeżeli potrzebujesz profesjonalnych zdjęć kulinarnych polecamy stronę Fotografii Kulinarnej, którą mieliśmy przyjemność zaprojektować i wdrożyć w życie.

Galeria strony www Fotografia Kulinarna – Artur Rogalski

Zakres realizacji:
  • Dobór fraz kluczowych
  • Projekt graficzny
  • Rozpisanie projektu do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Optymalizacja SEO
  • Optymalizacja pod katem prędkości ładowania
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo