Strona główna » Realizacje » Pre Prim Ostróda

Realizacja strony www przedsiębiorstwa budowlanego Pre Prim w Ostródzie

Pre Prim Ostróda - Estymo Olsztyn
Realizacja Estymo - Pre Prim Ostróda
Wdrożyliśmy w życie projekt strony internetowej firmy budowlanej z Ostródy Pre Prim. Firma została założona w 2000 roku w Ostródzie. Posiada bogate doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników. Pre Prim brało udział w budowach domów jedno i wielorodzinnych oraz obiektów hotelarskich i przemysłowych. Wykonują każdy etap budowy domu lub innej inwestycji. Ich oferta podzielona jest na pięć głównych grup: kompleksowe roboty budowlane, roboty ziemne, instalacje sanitarne i ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, pompy ciepła, instalacje elektryczne.

Opis realizacji strony internetowej Pre Prim

Projekt graficzny tej strony internetowej został wykonany z myślą aby wyróżnić firmę. Został w tym przypadku użyty  ciekawy zestaw kolorystyczny ułatwiający zapamiętanie klientowi tę stronę www i zawartą na niej ofertę firmy. Witryna internetowa jest nowoczesna, przyjazna użytkownikowi, który szybko i bezproblemowo jest w stanie znaleźć interesująca go ofertę. Odwiedzający stronę od razu jest informowany o ogólnym profilu działalności firmy i zaproszony do zapoznania się ze szczegółami, które zawarte są na poszczególnych podstronach serwisu.

Przeprowadziliśmy optymalizację pod katem pozycjonowania, klient pozycjonował stara stronę i z góry precyzyjnie frazy kluczowe pod które witryna została rozpisana. jest to bardzo ważny element budowy strony internetowej na który zawsze zwracamy szczególna uwagę. Ułatwia to znacznie promowanie strony w internecie. Warto zastanowić się na ta kwestią aby później nie było konieczności optymalizacji witryny pod frazy do pozycjonowania. Zaoszczędzi to czas oraz koszty, które będą konieczne w przypadku późniejszego przystosowania strony internetowej do pozycjonowania. Wielu naszych Klientów nie zdaje sobie sprawy z istoty tego elementu przy tworzeniu strony www.

Strona została wyposażona w moduł badający treść na niej zawartej pod katem pozycjonowania i poprawności składni. Narzędzie to jest bardzo przydatne dla osób ceniących sobie wysoka jakość treści i odpowiednie miejsca w wynikach wyszukiwania.

Strona internetowa została tak zaprojektowana, że z praktycznie każdego miejsca na witrynie jesteśmy  w stanie przejść do kolejnego elementu oferty firmy Pre Prim. Przez ten element chcieliśmy zwrócić uwagę użytkowników na fakt, że oferta firmy jest kompleksowa i bardzo szeroka.

Dla wygody osób korzystających z internetu na telefonach wdrożyliśmy wersje na smartfony. W obecnych czasach jest to obowiązek pod względem pozycjonowania jak i profesjonalnego przedstawienia wizerunku firmy w internecie. Niezależnie od urządzenia końcowego użytkownika, oferta firmy jest dostępna w wygodnej i czytelnej formie.

Zachęcamy do zapoznania się ze strona internetową firmy Pre Prim i nawiązania współpracy z profesjonalistami, którzy od lat rozwijają tę firmę.

Galeria strony www Pre Prim

Zakres realizacji:
  • Projekt graficzny strony www
  • Rozpisanie witryny do kodu HTML i CSS
  • Wdrożenie systemu CMS
  • Uzupełnienie strony materiałami
  • Optymalizacja pod kątem pozycjonowania
  • Wsparcie techniczne
Zobacz on-line
Nasza oferta
Najnowsze aktualności
Adoble Ilustrator Ajax Arkusze CSS Kod HTML Kod jquery PHP 5 Adoble Photoshop Responsive web design Wordpress
Zobacz także inne nasze realizacje
Pokażemy Twoje najlepsze strony!
Zadzwoń: 501 146 031
Najnowsze na stronie
Kilka słów o nas

Projektujemy i tworzymy nowoczesne, responsywne oraz zoptymalizowane strony i sklepy internetowe. Oferujemy: strony www Olsztyn, pozycjonowanie stron, strony internetowe Olsztyn, sklepy internetowe Olsztyn, fotografię na potrzeby stron, szablony allegro.

Szybki kontakt

Estymo
tel.: 501 146 031
tel.: 502 243 838
e-mail: biuro@estymo.pl

Copyright (C) estymo.pl Facebook Twitter Mapa strony Polityka prywatności Realizacja: Estymo